Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini derlediği ve dijital dünyada en çok konuşulan konuların yer aldığı DigiToll ’ün 38. bölümü Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı.

Her pazar izleyicisinin karşısına çıkan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta ise, Google’da mırıldanarak şarkı bulma özelliğinden, Netflix’in yeni Türk yapımlarından bahsetti. Ayrıca bu hafta tanıtılan Huawei Mate 40 serisi, WhatsApp Web’te görüntülü konuşma gibi pek çok haberi bizlere anlattı. 

DigiToll’ün 38. bölümünde ayrıca, Spotify Podcast ‘lere şarkı eklemeye izin vereceği, Apple’ın marka değeri, PlayStation 5 oyunları, yemek yapan robotlar ve Türkiye’ye gelen eSIM gibi olaylara da yer verildi. 

Güncel teknoloji haberleri ile her hafta karşınıza çıktığımız DigiToll ‘ün yeni bölümü yayında! DigiToll ‘de her bölümde haftalık teknoloji haberleri ile karşınıza çıkıyor ve o haftanın en önemli gelişmelerini, sosyal medyanın en çok konuşulanlarını ekrana getiriyoruz.

Haftalık teknoloji haber bülteni DigiToll hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşın. Bültende yer almasını istediğiniz güncel teknoloji haberlerini belirtin. Videoyu beğenmeyi ve bizi sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilir:

Alabileceğimiz En İdeal Telefon , iPhone 12 ‘de Adaptör ve Kulaklık Neden Yok? – DigiToll #37 Yayında!

Timur Akkurt ve Ekin Kollama ile ‘Pazar Sohbeti’, Yarın İlk Kez Canlı Yayında!

Teknoloji Haber Bülteni İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz