zyxel-fidye-guvenlik-teknosafari

Zyxel, 2022 yılında güvenlik odaklı yazılımlar üzerinde çalışmalarını artıracak. Şirket, çip krizine rağmen 2021 yılında %10 büyüme ile yılı kapatmayı başardı.

2021, pandemi döneminde fiziksel operasyonlarını durduran ya da askıya alan birçok şirketin, dijitalleşmeye hız verdiği bir yıl oldu. Dolayısıyla BT güvenliğine ihtiyaç duyan çok daha fazla kurum ortaya çıktı.

Güvenlik, yapay zeka ve bulut destekli ev ve iş çözümleri sunan Zyxel, yenilikçi teknolojiler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Zyxel Networks, yeni çözümler ve hali hazırda sahip olduğu çözümler ile 2021 yılında %10 büyüme kaydetti.

zyxel-2022-teknosafari

Zyxel Networks Türkiye Ülke Müdürü Tuğba Şişik Reis, “Yıl içinde ATP’nin Nebula ailesine eklenmesi ve USG FLEX serisi güvenlik duvarlarımızın yeni özelliklerle güncellenmesi konusunda müşterilerimizden çok olumlu geri bildirimler aldık. 2022’de de ürünlerimizi sektörün ihtiyacı doğrultusunda güncellemeye ve yeni ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturacağız. Hibrit çalışmanın yaygınlaşmaya devam edeceği gelecek yıl, kurumların ağlarını uzaktan verimli bir şekilde yönetebilmek konusunda bulut tabanlı ürünlere, bağlantıların güvenliği için ise firewall ve VPN çözümlerine ilgisi sürecek. Bu bağlamda hibrit çalışma ve güvenlik noktasında sunduğumuz çözümler 2022 yılında yine yoğun talep görecek. Tüm dünyayı etkileyen çip sorununun 2022 yılı ortasında son bulacağını umut ediyoruz. Şirket olarak planlamalarımızı zaten bu çip krizine göre yapmıştık ve bu krize rağmen yılı yüzde 10 büyüme ile kapatıyoruz. 2022 yılının 2021 gibi bizler için başarılı bir yıl olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

TFF, eMilli Takım seçmeleri yakında başlıyor

Xiaomi 12 serisi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

MIUI 13 tanıtıldı: İşte özellikleri – 2021

Çin, Metaverse evrenlerine şimdiden milyarlarca dolar yatırım yaptı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz