Acer Predator X27P

Acer’ın yeni oyuncu monitörü Acer Predator X27P, 4K çözünürlüğü ve 144 Hz tazeleme oranı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Oyuncular için donanım özelliklerinin yanı sıra, görüntüleme sistemleri de oldukça önemlidir. Acer’ın yeni tanıtmış olduğu Acer Predator X27P, gerçek anlamda bir oyuncu monitörü. 4K çözünürlüğü ve 144 Hz tazeleme oranının yanı sıra teknik anlamda da oldukça başarılı olan model, aynı zamanda Tobii ve Nvidia G-SYNC teknolojilerine de sahip.

Acer Predator X27P özellikler

Acer Predator X27P özellikler

Acer’ın ödüllü monitörü X27’nin yeni modeli Predator X27P, kesintisiz ve üst seviye oyun deneyimini çarpıcı tasarımla birleştirirken, fark yaratan görüntü teknolojilerini oyuncularla buluşturuyor. Predator X27P, 4K 144 Hz yenileme hızı ile hareket bulanıklığı olmayan görüntüler sağlıyor. Ayrıca sunduğu derin siyahlar ve renklerle oyun severlerin dikkatini çekiyor. Quantum Dot teknolojisinden yararlanan Acer Predator X27P, Adobe RGB renk alanının %99’unu destekliyor. Bu sayede daha parlak, daha doygun ve daha doğru görüntüler oluşturuyor. Belirli renklerde ışık yayan nano boyutunda çeşitli tür noktalarla kaplanan bir Quantum Dot filmine sahip monitör, standart monitörlere göre çok daha geniş bir renk gamı sunabiliyor.

Predator X27P, HDR Ultra özelliğine sahip. Bu da karanlık sahnelere sahip oyunlar oynayanlara önemli bir avantaj sunuyor. Yeniden renk üretiminde de farkını ortaya koyan Predator X27P, Delta E < 1 özelliği ile hem oyunculara hem içerik üretenlere hitap ediyor. VESA certificated Display HDR 1000 teknolojisi ile yüksek kontrast oranı ve genişletilmiş renk paleti de oyun atmosferine büyük katkı sağlıyor.

Acer Predator X27P göz takip edebiliyor

Acer Predator X27P özellikler

Predator X27P, NVIDIA G-SYNC ile görüntülerde yırtılma yaşanmasını önlüyor, NVIDIA ULMB teknolojisiyle de keskin ve gerçekçi görseller oluşturuyor. Geleneksel klavye ve farenin yerini almak için tasarlanan dahili Tobii göz takip teknolojisine sahip. Tobii sayesinde oyuncular ekranın kenarlarına odaklandığında kamera da otomatik olarak dönüyor. Göz takibini fare ve klavye veya gamepad kontrolüyle birlikte kullanmak, oyunculara siper için eğilme veya hedefe nişan alma gibi hareketleri yapmasına olanak sağlıyor.

Göz dolduran tasarım detayları arasında dikkat çeken ve tamamen metalden oluşan elmas kesim ayak; öne arkaya eğme, kendi ekseni etrafında dönme ve yükseklik ayarı özellikleriyle sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahip. Predator X27P’nin paneli yatay ve dikey olarak 178 derecelik geniş izleme açıları sunuyor. Flickerless, BluelightShield, ComfyView ve düşük aydınlatma teknolojileriyle daha konforlu bir kullanım sunan Acer VisionCare, uzun oyun maratonlarında göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı oluyor.

Predator GameView özelliği oyuncuların hassas renk ayarları yapmasını, hızlı ateş etmek için hedef noktaları belirlemesini ve düşmanları daha net görebilmek için karanlık artırma düzeylerini ayarlamasını sağlıyor. Özel ayarlar; aksiyon, yarış ve spor gibi üç farklı profile kaydedilebiliyor. Oyun sırasında bu ayarlar arasında geçiş yapılabiliyor.

Acer Predator X27P fiyat

Acer Predator X27P fiyat

Acer’ın üstün özellikleri ile dikkat çeken oyuncu monitörü X27P, 15 bin Türk lirasına satışa sunuldu.

DigiToll #10

Apple, yeni bir giyilebilir monitör için patent başvurusunda bulundu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz