Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy M12 ’nin tasarımı ortaya çıktı. Geçen dönemlerde bazı teknik detayları ortaya çıkan Galaxy M12, 7.000 mAh’lik devasa bataryasıyla öne çıkıyor.

Samsung, M serisi akıllı telefonlarıyla fiyat/performans ürünler olarak adlandırılan cihazlarını uzun zamandır piyasaya sunuyor. Orta segmentte konumlandırılan M serisine şirket yeni modeller eklemeye devam ediyor. Samsung’un bu ayın başında bazı özelliklerinin ortaya çıktığı yeni akıllı telefonu Galaxy M12’in tasarım detayları da belli oldu 

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy M12’nin tasarım detayları da ortaya çıktı. Kasım ayının başında bazı teknik özellikleri sızdırılan Galaxy M12’nin tasarım detayları OnLeaks’te gözler önüne serildi. Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy M12’nin ortaya çıkan görüntülerinde cihazın damla çentikli bir ekran tasarımıyla kullanıcı beğenisine sunulacağını ortaya koyuyor. Bataryasıyla dikkat çeken M12’nin ekranının 6,5 inç boyutunda olacağı ve cihazın AMOLED bir panelle tüketici karşısına çıkacağı da ifade ediliyor. 

Galaxy M12:

6,5 inç boyutunda büyük bir ekranla piyasaya sürülmesi beklenen M12’nin boyutlarının ise,  163.9 x 75.9 x 8.9mm olacağı aktarılıyor. Cihazın arka tarafının çift dokulu olacağı söylenen Galaxy M12’nin arka kamera kurulumunun dörtlü bir kamera kurulumu olacak. 

Galaxy M12’nin en dikkat çeken bir diğer özelliği ise bünyesinde barındırdığı devasa batarya kapasitesi oluyor. Şirket yeni akıllı telefonunda 7.000 mAh’lik batarya kullanacak. Bünyesinde barındırdığı özellikler ve büyük bataryasının yanı sıra cihazın daha ulaşılabilir fiyat etiketleriyle satışa sunacağı tahmin ediliyor. 

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy M12’nin Galaxy F12 olarak da adlandırılabileceği söyleniyor. Şirketin Galaxy A, Galaxy Z ve Galaxy M ve Galaxy S serilerine F serisini de ekleyeceği ve şirketin bu seriyi de orta segmentte konumlandıracağı söyleniyor. Bu bağlamda fiyat/performans ürünlerinin bu seriyle sunulması bekleniyor. Samsung’un yeni akıllı telefonu M12 hakkında detaylar netleşince sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.                       

İlginizi Çekebilir:

Samsung Private Share Uygulaması Üzerinde Çalışıyor

Samsung ‘Galaxy S21’ Akıllı Telefon Serisinin Özellikleri Sızdırıldı!

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz