Platformun Mayıs programında The Wilds dizisinin ikinci sezonunun yanı sıra Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls, Lovestruck High ve Night Sky gibi  yapımlar var

Amazon Prime Video’nun Mayıs ayında Türkiye’de yayına girecek içerikleri belli oldu. Mayıs ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak popüler yapımlar arasında ıssız bir adada mahsur kalan bir grup genç kızın hayatta kalma serüvenlerini işleyen The Wilds dizinin ikinci sezonu, süper star Lizzo’nun dünya turunda kendisi ile birlikte sahne alacak dansçıları bulma sürecini aktaran Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls dizisi, sürükleyici realite flört programı Lovestruck High ve arka bahçelerinde garip, ıssız bir gezegene açılan bir odayı keşfeden bir çiftin başından geçenleri anlatan Night Sky dizinin ilk sezonu bulunuyor.

Amazon Prime Video Türkiye’nin Mayıs programından öne çıkanlar

The Wilds S2 – 6 Mayıs

6 Mayıs Cuma günü izleyicilerle buluşacak olan The Wilds dizisinin ikinci sezonunda, ıssız bir adada mahsur kalan bir grup genç kızın başlarına gelenlerin ayrıntılı bir sosyal deney olduğunu keşfettikten sonra hayatta kalma serüvenleri ekrana geliyor. Bu sezon, hayatta kalmak için savaşması gereken başka bir adadaki genç erkeklerin, deneyin kukla ustasının gözetimi altında, test deneği olması drama seviyesini artırarak tahminleri de zorluyor.  The Wilds’ın baş yapımcıları içerisinde Sarah Streicher, Amy B. Harris’in ve Dylan Clark Productions’tan Dylan Clark’ın yanı sıra FanFare’den merhum Jamie Tarses de bulunuyordu. Dizi, Amazon Studios ve Disney Television Studios’un bir parçası olan ABC Signature ortak yapımı.

Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls – 13 Mayıs

Doğaçlama ilerleyen Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls dizisi 13 Mayıs Cuma günü Amazon Prime Video Türkiye’de Prime üyeleriyle buluşuyor. Dünya çapında bir süper star ve ikon olan Lizzo, Big Grrrls’in seçkin saflarına ve dünya turuna katılmak için kendine güvenen kadınların peşindedir. Küresel bir seyirci önünde sahnede olmak isteyen 10 kadın Big Grrrls House’a taşınır. Kadınların burada Lizzo’ya katılmak için gerekenlere sahip olduklarını kanıtlamaları gerekiyor.

Lizzo’ya istediği dansçıları bulmak için yardım edenler arasında efsanevi koreograflar Tanisha Scott ve O.G. Big Grrrls Chawnta’ Marie Van, Shirlene Quigley ve Grace Holden ile koreograf Charm La’Donna, vücut hareketi uzmanı Rashida KhanBey Miller ve birçok platin ödüle sahip şarkıcı/söz yazarı SZA dahil birkaç özel konuk da bulunuyor. Lizzo, dizide yer almasının yanı sıra Makiah Green, Kevin Beisler, Julie Pizzi, Farnaz Farjam, Myiea Coy, Kimberly Goodman ve Glenda Cox ile birlikte yönetici yapımcı olarak da görev yapacak. Nneka Onuorah’ın yönettiği dizinin yapımcılığını Amazon Studios, Bunim-Murray Productions ve Lizzo’nun yapım şirketi Lizzo Bangers üstleniyor.

Lovestruck High S1 – 18 Mayıs

18 Mayıs Çarşamba günü Prime Video Türkiye’de yayına girecek olan Lovestruck High, aşkı bulmak isteyen 15 İngiliz bekarı ikinci bir şans için çok özel bir Amerikan Lisesi ortamına taşıyan yepyeni, sürükleyici bir realite flört programı. Lovestruck Lisesi’nde, öğrenciler sıradan bir lisede olmayacak. Bir Amerikan Lisesi’nin kusursuz nostaljik dünyasında gençlik hayallerini gerçekleştirecekler. Öğrencilerin görevi, balo için bir tarih belirlemektir. Balo tacını ve 100.000 dolarlık ödülü kim alacak? Dizi, ikonik “genç drama kraliçesi” ve y2k ikonu Lindsay Lohan’ın anlatımı ile ekranlara gelecek.

Night Sky S1 – 20 Mayıs

20 Mayıs Cuma günü Prime Video Türkiye’de yayınlanacak, uzay ve zamanı kapsayan Night Sky dizisi anlaşılmaz bir şekilde garip, ıssız bir gezegene açılan bir odayı  yıllar önce arka bahçelerinde keşfeden Irene (Spacek) ve Franklin York (Simmons) çiftinin hikayesini konu alıyor. Çift, bu sırlarını özenle korusalar da esrarengiz bir genç adam (Chai Hansen, The Newsreader) hayatlarına girdiğinde, sessiz varlıkları da hızla altüst oluyor. Çok iyi bildiklerini sandıkları gizemli oda hayal edebileceklerinden çok daha fazlasını ortaya çıkarıyor. Amazon Studios ve Legendary Television (Carnival Row, Paper Girls) ortak yapımı olan Night Sky dizinin senaristi ve ortak yapımcısı Holden Miller olup Daniel C. Connolly ise dizi sorumlusu ve baş yapımcı olarak görev alıyor. Dizinin yönetici yapımcıları ise Mosaic’ten Jimmy Miller ve Sam Hansen ile birlikte Emmy ve BAFTA Ödüllü Philip Martin.

Görsel: Lovestruck High’dan bir görüntü

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz