Vodafone mağazalarında JBL ve Xiaomi ürünleri satışa sunuluyor. Ayrıntılar haberimizde

Vodafone, ses ekipmanları alanında JBL, akıllı cihazlar alanında ise Xiaomi ile işbirliği yapıyor. JBL ve Xiaomi ürünleri, Vodafone müşterilerine özel avantajlı fırsatlarla sunuluyor. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “Dijitalleşmenin hız kazanmasıyla, sektörlerin satış ve temas kanallarını değiştirmesini gerektiren müşteri davranışları ortaya çıktı. Biz de alışveriş, ödeme, müşteri hizmetleri, eğlence, eğitim gibi alanların her birinde ürün ve servislerimizi değişen müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde adapte ederek etki yaratmaya odaklanıyoruz. Mağazalarımızda JBL ve Xiaomi’nin en yeni teknolojiye sahip ürünlerini satışa sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Harman Kardon ve Marshall ürünleri  Vodafone Online Mağaza’da  

Özellikle kulak üstü ve kulak içi kulaklık, hoparlör ve gaming (oyun) kategorilerinde birçok JBL ürününe Vodafone mağazalarından erişilebiliyor. Müzikseverler, Vodafone mağazalarında JBL’in sevilen ürünü Partybox’ı da deneyimleyebiliyor. JBL’in yanı sıra Harman Kardon ve Marshall ürünlerine de Vodafone Online Mağaza’dan ulaşılabiliyor. JBL’in öncelikli iş ortakları arasında yer alan Vodafone, yakın gelecekte Endurance Race ürününü de portföyüne katarak sporsever müşterilerinin beğenisine sunacak. Diğer yandan, JBL portföyünden Wave300TWS ürünü de operatör kanalında sadece Vodafone’da olacak. Vodafone, gaming (oyun) tarafında ise JBL Quantum serisine odaklanacak.

Fritözden akıllı prize değişen Xiaomi ürünleri Vodafone’da

Vodafone mağazalarında bulunan Xiaomi köşelerinde, Xiaomi Air Fryer (fritöz), akıllı tartı, Mop Essential (robot süpürge), akıllı priz, elektrikli scooter gibi neredeyse her kategoriden ürünler müşterilerin deneyimine sunuluyor. Xiaomi’nin tüm akıllı cihaz ailesini temsil eden Xiaomi Ekosistem ürünlerini Türkiye’de kontratlı satan ilk operatör olan Vodafone, en geniş Xiaomi Ekosistem ürün portföyüne sahip bulunuyor. Vodafone, hem perakende hem de online mağazalarda operatör tarafından kontratlı satılabilecek tüm Xiaomi ürünlerini portföyünde bulunduruyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz