TechTalk 10 Podcast

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #10’ podcast, Tekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, onuncu bölümüyle 18 Nisan Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicilerle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yeni teknolojiler ve bilimsel gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise haftalık bültenleriyle, yayına katılım sağladı.  

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #10’ podcastTekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, onuncu bölümüyle 18 Nisan Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicisiyle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu; teknoloji gündemi, yeni teknolojiler ve bilim dünyasındaki gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise hazırladıkları haftalık haber bültenleriyle, yayına katılım sağladı. Bu hafta ‘TechTalk’ ekibinin gündemine taşıdığı konular arasında; NASA’nın fotoğraf yarışmasını kazanan Van Gölü fotoğrafı, kripto para yönetmeliği, Rekabet Kurumu’nun Google cezası, Siri’nin açıkladığı Apple Event, Samsung’un yeni Galaxy Unpacked etkinliği, Elon Musk’un Twitter profiline ‘Mars’ın İmparatoru’ ifadesini eklemesi, yeni DJI Air 2S drone, Microsoft’un Nuance Communications’ı satın alması, Dominos’un otonom araçla pizza teslimatına başlaması ve Dyson’ın 2.75 milyar sterlinlik teknoloji yatırımı da yer aldı. Ayrıca izleyiciler, yorum kanalından ‘TechTalk’ ekibine katılarak teknoloji gündemine ilişkin fikirlerini aktardı.   

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Timur Akkurt YouTube kanalına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın!  

‘TechTalk’un 18 Nisan’da yayınlanan onuncu bölümünü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #9’ Podcast Yayında! 

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #8’ Podcast Yayında!

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #7’ Podcast Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz