apple-arcade-yeni-cihaz-alanlara-3-ay-ucretsiz-sunulacak

Apple, 22 Ekim tarihi itibariyle yeni bir iPhone, iPad, Mac, iPod Touch ya da Apple TV satın alan müşterilerine normal şartlarda ücretli olarak sunduğu oyun abonelik servisi Apple Arcade‘i üç aylık ücretsiz deneme sürümü olarak hediye edecek.

Dijital teknolojinin öncü markalarından Apple, çeşitli abonelik hizmetlerinin kullanıcılar tarafından daha fazla benimsenmesini sağlamak için uzun süreli ücretsiz deneme sürümleri sunmaya devam ediyor. Daha önce Apple TV Plus için satın alınan cihazların yanında bir yıllık ücretsiz deneme imkanı sunan şirket, daha sonra bu süreyi üç ay daha uzatmıştı. Ayrıca Apple Music uygulaması kapsamında da üç aylık ücretsiz deneme sürümü sunmuştu. Şirket Arcade için şimdiye kadar yalnızca yeni kayıt olanlar için bir aylık ücretsiz deneme imkanı sunmuştu. Apple’ın bu servisi, 100’den fazla oyunun reklamsız ve uygulama içi satın alma işlemi gerektirmeksizin oynanabilmesini sağlıyor.

Apple Arcade Aboneliği Üç Ay Sonunda Otomatik Olarak Yenilenecek

apple-arcade-yeni-cihaz-alanlara-3-ay-ucretsiz-sunulacak

Şirket, bir yıllık Apple TV Plus denemesinin bu yıl da devam ettiğini söylüyor ancak geçen yıl talep edilmiş olan Apple TV Plus denemesinin tekrar talep edilemeyeceği belirtiliyor. Deneme sürümlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için uygun olan bir aygıt etkinleştirildikten sonra üç ay içinde talepte bulunulması gerekiyor. Ayrıca her bir aile paylaşım grubu başına yalnızca bir adet Arcade denemesinin talep edilebileceği belirtiliyor. Bunun yanı sıra, her aile grubunun bir denemeyi beş kişiye kadar paylaşmasına da izin verilecek. Üç aylık deneme süresinin sonunda aylık 4.99 ABD doları olan üyelik, otomatik olarak etkinleştirilecek.

Apple ayrıca bu yılın sonlarına doğru Apple One adı verilen yeni bir abonelik paketi hizmetini kullanıcılarına sunacak. Bu paket, Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade ve Apple News Plus gibi hizmetlerin yanı sıra aylık 14,95 dolar ila 29,95 dolar arasında değişen paketler halinde iCloud depolama hizmetlerini içerecek.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz