Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods 3 hakkında ortaya yeni iddialar çıktı. Uzun zamandır özellikleri ve çıkış tarihi ile alakalı gündeme gelen AirPods 3’ün 2021 yılında satışa çıkması bekleniyor.

Apple’ın merakla beklenen yeni kablosuz kulaklığı AirPods 3 ile alakalı sızıntılar ve iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor. Edinilen son bilgiler Apple’ın üretim zincirindeki firmalardan geldi. Aktarılan detaylara göre, Apple’ın yeni nesil AirPods modelini satın almak isteyen tüketicilerin 2021 yılına kadar beklemesi gerekecek.

Apple AirPods 3′ü 2021 yılında satışa sunacak

Apple kablosuz kulaklıklarının son versiyonunu 2019 yılında satışa sunmuştu. Üzerinden bir sene geçen kulaklık için Apple’ın güncellenmiş yeni nesil bir kabloluk kulaklığını 2020 yılı içerisinde satışa sunacağı düşünülüyordu. Ancak endüstri analisti Ming-Chi Kuo’nun yorumları da yeni nesil AirPods’ları görmek için biraz daha bekleneceğini ortaya koyuyor. Sızıntıları genellikle doğru çıkan Kou, şirketin AirPods 3’ü 2021 yılında, AirPods 3 Pro’yu ise 2022 yılında piyasaya süreceğini aktarıyor.

AirPods 3 özellikleri

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığında önemli tasarımsal değişiklikler yapacağı tahmin ediliyor. 2019 yılında satışa çıkardığı son kablosuz kulaklıklarında küçük değişiklikler yapan şirketin, yeni nesil kablosuz kulaklığında sert plastik sapların küçüleceği iddiası bulunuyor. Bunun yanı sıra şirketin AirPods 3’ü de tıpkı Pro modellerde olduğu gibi aktif gürültü engelleme özelliği ile satışa sunması bekleniyor. Daha kısa saplı ve geliştirilmiş özelliklerle satışa sunulacağı düşünülen yeni AirPods’lar için ayrıca, iyi bir fitness deneyimi için kulaklıklara sağlık izleme özellikleri ekleneceği söyleniyor. Şirket bu şekilde kullanıcılara çok daha kullanışlı ve pratik bir kulaklık sunabilir.

AirPods 3’ün fiyatının ise mevcut AirPods’lar gibi olacağı tahmin ediliyor. Apple’ın yeni nesil kablosuz kulaklığını 159 dolardan piyasaya süreceği iddia ediliyor. Ancak elbette ki söz konusu bilgilerin birer iddia ve sızıntı olduğunu, Apple tarafından yapılan resmi bir açıklama olmadığını belirtmek gerek. Önümüzdeki dönemlerde yeni nesil kablosuz kulaklık AirPods 3’le alakalı daha kesin ve net bilgiler geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:

Yeni LG Tone Kablosuz Kulaklık, Şarj Olurken Mikropları Yok Ediyor!  

Aktif Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip OPPO Enco W51 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz