Apple One Abonelik Hizmeti

Apple’ın kendi platformlarındaki abonelik servislerini bir araya toplamak amacıyla geliştirdiği ‘Apple One’ isimli abonelik hizmeti, birçok ülkede kullanıcı beğenisine sunuldu. Aktarılan detaylara göre; kullanıcılar, güncel olarak 14.95 dolardan başlayan fiyatlarla ‘Apple One’ hizmetinden yararlanabiliyor.  

Teknoloji devi Apple’ın kendi platformlarındaki abonelik servislerini bir araya toplamak amacıyla geliştirdiği ‘Apple One’ isimli abonelik hizmeti, 100’ün üzerinde ülkede kullanıcı beğenisine sunuldu. Hizmetin; iPhoneiPad, iPod Touch, Apple TV, Mac ve MacBook gibi tüm Apple cihazlarda kullanılabildiği ifade edildi. Bununla birlikte ‘Apple One’; ‘Bireysel’, ‘Aile’ ve ‘Premier’ olmak üzere 3 farklı seçenek ve ödeme planıyla kullanıma açıldı.  

Aktarılan detaylara göre, Eylül ayında online olarak gerçekleştirilen ‘Apple Event’te tanıtılan ‘Apple One; Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Music, Apple Fitness+ ve iCloud gibi tüm Apple hizmetlerini tek bir ücret karşılığında kullanıcılara sunuyor. ‘Aile’ ve ‘Premier’ ödeme paketlerinde hizmet, 6 kişiye kadar paylaşılabiliyor. ‘Bireysel’ abonelikte kullanıcılar; 14.95 dolar karşılığında Apple Music, Apple TV+ ve Apple Arcade hizmetine 50 GB iCloud depolama alanı ile birlikte sahip oluyor. 

‘Aile’ paketinde ise Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 200 GB iCloud depolama alanına 19.95 dolar karşılığında erişilebiliyor. Paket, kullanıcılara aboneliği 6 kişiye kadar paylaşma imkanı tanıyor. Diğer yandan ‘Premier’ abonelik; Apple TV+, Apple Music, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve 2 TB iCloud depolama alanını bir arada sunuyor. Bu paket de benzer şekilde, 6 kişiye kadar kullanıcıyla paylaşılabiliyor.  

Apple One ‘Bireysel’ abonelik ve ‘Aile’ paketi, 100’den fazla ülkede kullanıma açıldı

Apple One Bireysel Abonelik

Apple One ‘Bireysel’ abonelik ve ‘Aile’ paketinin, 100’ün üzerinde ülkede kullanıma sunulduğu ifade ediliyor. ‘Premier’ abonelik ise şu anda yalnızca ABD, Avustralya, Kanada ve İngiltere’nin de içinde bulunduğu bir grup ülkede kullanıcı beğenisine sunuluyor. Söz konusu ülkelerde, ‘Apple News+’ın da kullanımda olduğu biliniyor. Şirketin abonelik servisinin Türkiye’ye ne zaman geleceği ve nasıl bir fiyat politikası uygulanacağı ise henüz bilinmiyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Apple, Abonelik Hizmetlerini Bir Arada Sunan “Apple One”ı Ekim’de Tanıtabilir

Apple’ın, ‘iPhone 13’ Serisinde ‘Touch ID’ Teknolojisine Döneceği İddia Edildi 

Apple, iOS 14 Güncellemesi Sonrası iPhone Cihazlarda Pil Ömrü Sorunu Yaşandığını Doğruladı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz