arena-of-valor-harley-quinn-teknosafari-min

Arena of Valor: Yeni Çağ ile oyun, büyük yenilikler ve yatırımlar ile karşımıza çıkıyor. Yeni Harley Quinn kostümü, ücretsiz hediye sandıkları, yeniden tasarlanan harita ve çok daha fazlası ile Kış Festivali başlıyor.

5v5 MOBA oyunu olan Arena of Valor: Yeni Çağ, mobil oyuncular için popülaritesini artırarak ilerlemeye devam ediyor. Oyunun yapımcısı TiMi Studio, DC iş birliği ile Harley Quinn karakterini oyuna ekliyor.

Harley Quinn karakteri, Warner Bros. Interactive Entertainment lisansı ile Capheny karakterine kostüm olarak eklendi. Böylece Harley, Batman, Flash, Joker, Superman ve Wonder Woman karakterlerinin arasına katıldı.

Oyuncular, 25 Aralık tarihine kadar Harley Quinn kostümüne %20 indirimli fiyat ile erişebilecek. Ayrıca oyuncular, farklı haritalardaki ipuçlrını birleştirip, oyun içindeki Harley’in Kargaşa Projesi bulmacalarını çözerek Brunhilda Sweet Dreams kostümü de dahil birçok ödüle sahip olabilecek.

Tüm bunların yanında oyuncular, oyuna 7 gün boyunca her gün giriş yaptıkları taktirde ücretsiz olarak Joker kostümüne de sahip olacak.

Palyaço prenses Harley Quinn, Arena of Valor: Yeni Çağ Kış Festivali etkinliği ile birlikte geliyor. Bu yıl oyuncular, 5v5 maçlarda yeni haritada kar topu atabilecek. Kar topu ile düşmanlar dondurulurken, kardan adam dönüşecekler. Kış Festivali’ni kutlamak amacıyla Rouie, Ryoma ve Wisp karakterleri için sınırlı süreli kostümler de oyuna ekleniyor. Ayrıca 24-25 Aralık tarihlerinde oyuna giriş yapan tüm oyunculara ücretsiz kostüm içeren hediye sandığı verilecek.

İlginizi Çekebilir:

TP-Link, yeni ağ markası Mercusys ‘i tanıttı

Getir, New York içerisinde hizmete başladı!

Tencent, yeni oyun markası Level Infinite ‘i tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz