Dayanıklı tasarımı ve 80 saatlik kullanım süresi sunabilen yeni akıllı saat Garmin Tactix Delta tanıtıldı.

Giyilebilen teknolojiler hayatımızın her alanında yer bulmaya başladılar. En popüler giyilebilir teknoloji ürünleri ise saatler. Farklı tasarımları ve kullanıcı profillerine hitap etmesiyle farklılaşan akıllı saat pazarına dayanıklılığı ile ön plan çıkan yeni bir model daha dahil oldu. GPS teknolojisi üzerine uzman şirketlerden biri olan Garmin’in yeni modeli Tactix Delta. Askeri dayanıklılık testlerinden geçen akıllı saat Tactix Delta’nın güç tasarrufu modunda 80 güne varan kullanım imkanı verebiliyor.

Garmin Tactix Delta ile ilgili görsel sonucu

Garmin Tactix Delta özellikleri ne?

1.4 inçlik ekrana sahip olan Delta akıllı saat, askeri dayanıklılık testlerinden başarılı bir şekilde geçmiş durumda. Güç yönetimi özelliği sayesinde akıllı saat üzerinde çalışan uygulamaların ne kadar güç tüketeceğini tahmini olarak söyleyebiliyor. Tactix Delta kişisel veri güvenliği noktasında da özel geliştirmelere sahip olan bir akıllı saat. Hayalet modu sayesinde saat üzerinde kişisel verilerimizin paylaşılmasını ve kaydedilmesini engelliyor ve tek tuş ile kaydetmiş olduğumuz bütün verileri silmemizi sağlıyor.

Tactix Delta, gelişmiş GPS’i ile birlikte ekranda iki koordinat seti gösterebiliyor. Aynı zamanda Jumpmaster modu sayesinde Skydive, paraşütlü atlama gibi hava sporlarıyla ilgilenenlere yardımcı oluyor. Ekranında bildirim ve mesajları gösterebiliyor. Garmin Tactix Delta normal kullanımda 21 günlük bir pil ömrü sunuyor ama güç tasarrufuna alınması durumunda 80 günlük bir kullanım ömrü sunuyor.

Garmin Tactix Delta kaç para?

Dayanıklı akıllı saat pazarına yeni katılacak olan Garmin Tactix Delta, 900 dolarlık (5 bin 346 Türk lirası) bir satış fiyatına sahip.

Askeri dayanıklılık testlerinden geçen ilk akıllı saat T-Rex tanıtıldı

Honor’un pil ömrüyle dikkat çeken yeni akıllı saati MagicWatch 2 Türkiye’ye geliyor