Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter, Android cihazlar için verdiği son güncelleme sonrası çökmeye başladı. Hatalı güncelleme sürümünün adı ‘’v8.28’’

Neredeyse bütün akıllı telefon kullanıcıları tarafından kullanılan, popüler sosyal medya uygulaması Twitter, Android tarafına verdiği ‘’v8.28’’ güncellemesi ile birlikte sorunlara yol açtı. Güncelleme sonrasında telefon kullanıcıları Twitter uygulamasına giriş yapamamaya başladılar. Uygulamaya giriş yapmaya çalışan kullanıcılar, uygulamanın çökmesiyle karşılaşıyor. Kullanıcıları için hem bir sosyal medya hem de artık bir haber kaynağına dönüşen Twitter, bu sorun hakkında çalıştıklarını söyledi.

twitter çöktü ile ilgili görsel sonucu

Twitter yetkilileri yaptıkları açıklamada, Android cihazlar için yeni gelen v8.28 güncellemesinin neden sorun yarattığı ve çöktüğünü bilmediklerini söylediler. Bu sorunu çözebilmek amacıyla çalışmalara başladıklarını söyleyen Twitter yetkilileri şimdilik kullanıcılarına, Twitter uygulaması için güncelleme yapmamalarını söyledi. Siz hala Twitter’ı, Android tarafında güncellemediyseniz bir süre daha beklemeniz en sağlıklı karar olacaktır.

Twitter’dan yeni özellik: Tweetlerinize kimlerin yanıt verebileceğine artık karar verebileceksiniz

Wikipedia’nın açılışıyla Twitter’da oluşan bayram esintileri (Liste)

Yapay zekâ ve dijital teknolojiler 2030’a kadar Türkiye’de 8,9 milyon yeni iş yaratacak