Heineken Akıllı İçecek Soğutucu

Hollandalı bira şirketi Heineken, ‘B.O.T.’ adını verdiği bir akıllı içecek soğutucu tanıttı. Yapay zeka destekli soğutucunun, 12 adet kutu içecek taşıyabildiği kaydedildi. 

Hollandalı bira şirketi Heineken, ‘B.O.T.’ adını verdiği yeni bir akıllı içecek soğutucu tanıttı. Otonom teknolojiyi mini soğutucu ile birleştiren ürünün tekerlekli yapısı sayesinde, rahatlıkla her yere götürülebildiği ifade edildi. ‘B.O.T.’ ifadesinin, ‘Açık Hava Bira Taşıyıcısı (Beer Outdoor Transporter)’nın kısaltması olduğunun da altı çizildi. Heineken, sınırlı sayıda üretilen ürünün belirli bir fiyat etiketi karşılığında direkt olarak alınamayacağına işaret etti. Şirket, ürüne ilişkin bir tanıtım videosu da yayınladı.  

Aktarılan detaylara göre; yapay zeka destekli ‘B.O.T.’, aynı anda 12 adede kadar kutu içecek taşıyabiliyor. Markayla özdeşleşecek şekilde yeşil bir tasarım diline sahip olan taşıyıcı, ön kısmında bulunan yapay zeka destekli sensörler sayesinde sahibini adım adım takip ediyor. Soğutucunun, takip işlemini yalnızca kendini riske atmayacağı duruma kadar yaptığının da altı çizildi.  

Heineken ‘B.O.T.’, birçok kişi tarafından ‘Robot Wall-E’ye benzetildi

Heineken B.O.T.

Diğer yandan; Heineken ‘B.O.T.’, birçok kişi tarafından ‘Robot Wall-E’ye benzetildi. Cihazın; piknikler, havuz başı partileri ve açık havada yapılan etkinlikler için oldukça uygun olabileceği tahmin edildi. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Xbox Series X’in Mini Buzdolabı Resmi Olarak Tanıtıldı

LG, ‘CES 2021’de Sesli Komut ile Açılan Bir Buzdolabı Tanıtacak!

Polonya’daki Metro Marketlerde Gıda İsrafını Azaltmak için Yapay Zeka Fiyatlandırma Sistemi Kullanılacak

Xiaomi’den Wi-Fi Destekli Akıllı Blender: Mijia

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz