Ubisoft tarafından yayınlanacak olan Assassin’s Creed Valhalla birçok oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. Yapılan açıklamaya göre Assassin’s Creed Valhalla ‘nın çıkış tarihi bir hafta geriye çekildi ve 10 Kasım olarak belirlendi.

Assassin’s Creed Valhalla için çıkış tarihi daha önceden 17 Kasım olarak belirlenmişti. Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla‘nın 17 Kasım olan çıkış tarihi geriye çekildi ve 10 Kasım olarak belirlendi. Şimdi ise oyunun bir hafta önce piyasaya sürüleceği ve yeni nesil konsollar için bir başlangıç oyunu olacağı belirtiliyor.

Assassin’s Creed Valhalla Hakkındaki Bazı Bilgiler

Assassin’s Creed Valhalla, oyuncuları İngiltere’nin Karanlık Çağlarının acımasız zeminine karşı dinamik ve güzel bir açık dünyada bir araya getiriyor. Oyuncuların, bu dünyanın dinamik ve güzel açık dünyasını keşfedebilecekleri de paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor. Aynı zamanda oyuncuların, Valhalla’daki tanrılar arasındaki yerlerini kazanma arayışlarında düşmanlarına baskın yapacağı, yerleşimlerini genişleteceği ve siyasi güçlerinin inşa edebilecekleri de belirtiliyor.

Oyuncular olarak İngiltere’deki Sakson birliklerine ve kalelerine büyük saldırılar düzenleyebileceğiz. Aynı zamanda, zenginliklerimizi ve kaynaklarımızı halkımıza geri getirebilmek için klanlarımıza uzun gemilerimizden sürpriz saldırılarla askerlerimize liderlik edip düşman bölgelerini yağmalayabiliyor olacağız.

Assassin’s Creed Valhalla’da Viking Akıncısı Oluşturulabilecek

Klan içerisinde benzersiz bir Viking akıncısı oluşturabilecek ve özelleştirebileceğiz. Ayrıca kendi baskınlarımız sırasında kullanabilmek için arkadaşlarımızla çevrimiçi olarak da paylaşabileceğiz.

Oyun, gelişmiş RPG mekaniklerine sahip olmayı vaat ediyor. Bu mekanikler, karakterimizin gelişimini şekillendirmemize ve çevremizdeki dünyayı etkilememize izin verecek özellikler olacaklar.

Assassin’s Creed Valhalla’da Çift Elle Silah Kullanabileceğiz

Son olarak, oyunda oyuncuların güçlü silahları çift bir şekilde kullanabilmelerine olanak sağlanacağı belirtiliyor. Norveç’ten İngiltere’ye de yelken açabileceğiz. Ek olarak da, derinlemesine özelleştirmeye izin veren binalar inşa etmemize ve yükseltmemize izin verecek diye bir bilgi de oyun stüdyosu tarafından paylaşıldı.

Oyunun, yeni belirlenen çıkış tarihine göre 10 Kasım 2020 tarihinde oyun-severlerin beğenisine sunulacağı belirtiliyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Assassin’s Creed Oyununun Direktörü Ashraf Ismail Kovuldu!

‘Assassin’s Creed Valhalla’ Oyununun Kadın Karakteri Eivor, Yeni Bir Fragmanda Gösterildi

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla Oyunu İle İlgili İlk Detayları Paylaştı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz