Teleperformance CEMEA Gelişen Pazarlardan Sorumlu İş Geliştirme Başkanı olarak görev yapan Tolga Uçbağlar’ın sorumluluklarına Ortadoğu Bölgesi de eklendi.

Dünya çapında tanınan dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmeti servis sağlayıcısı Teleperformance; müşteri kazanımı, müşteri memnuniyeti, teknik destek ve borç yönetimi programları ile dünyanın dört bir yanındaki uluslararası şirketlere hizmet veriyor. Global anlamda hizmet vermeye devam eden şirketin CEMEA Gelişen Pazarlardan Sorumlu İş Geliştirme Başkanı olarak görev yapan Tolga Uçbağlar’ın sorumluluklarına Ortadoğu Bölgesi de eklendi.

2018 yılı Eylül ayından bugüne Türkiye, Rusya, Çekya, Polonya, Ukrayna, Slovakya ve Litvanya’da iş geliştirme ekiplerini yöneten Uçbağlar’ın yeni pozisyonuyla birlikte sorumluluk alanı Mısır ve Körfez Arap Ülkeleri Bölgesi (GCC) ile genişledi. Uçbağlar, 1 Nisan itibarıyla Doğu Avrupa ve Orta Doğu bölgelerindeki tüm iş geliştirme ekiplerini Teleperformance Gelişen Pazarlardan Sorumlu İş Geliştirme Başkanı ünvanıyla yönetmeye başladı.

Global Tüketici Davranışları 2020 Araştırması: Pandemi Tüketiciyi Nasıl Değiştirdi?

Dünyada neredeyse her alanda değişiklikler yaratan pandemi elbette ki tüketicilerin alışveriş ve harcama davranışlarını da değiştirdi. Teleperformance CX Lab Global Tüketici Davranışları 2020 Araştırması, tüketici cephesindeki bu kritik değişime ayna tutarken müşteri deneyimindeki trendlere dikkat çekiyor.

Teleperformance, yer aldığı etkinlikler ve hazırladığı raporlarla da müşteri deneyimindeki değişimi gözler önüne seriyor. 4 Mayıs 2021 tarihinde Teleperformance’ın ana sponsorluğunda online olarak gerçekleştirilen 8. Müşteri Hizmetleri ve Deneyimi Zirvesi’sinde, ödüllü araştırma merkezi Teleperformance CX Lab tarafından 13 ülkede 19 sektörden 51 bin 919 kişiyle gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda hazırlanan Global Tüketici Davranışları 2020 Araştırması ’yla müşteri deneyimindeki trendler ortaya koyuluyor.

Özellikle pandemi etkisinde geçen 2020 yılında müşteri deneyimi dünyasında nelerin değiştiğini ve önümüzdeki döneme hangi trendlerin damga vuracağını belirleyen araştırma, marka algısı, müşteriyle temasın nasıl değerlendirildiği, hizmet performansı, kanal tercihleri, chatbot adaptasyonu ve mobil uygulamaların kullanımı gibi geniş bir açıdan müşteri deneyimini mercek altına alıyor. “Tüketiciler alışveriş ve harcama davranışlarını değiştirdi mi” sorusunun yanıtlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:

OkCupid: Pandemide Flörtleşme Değişti, Uzak Mesafe İlişkiler Yükselişte

Çağrı Merkezi Sektörü Pandemide Yüzde 46 Büyüdü

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz