Assassin's Creed Valhalla
Kaynak: theverge.com

Dünyaca ünlü video oyun yapımcısı Ubisoft, uzun süredir merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyununa ilişkin ipuçları aktardı. Şirket, seriye yeni eklenen Assassin’s Creed Valhalla isimli oyun ve oyunun YouTube üzerinden yayınlanacak tanıtım videosu ile ilgili ilk detayları oyun tutkunlarıyla paylaştı. 

Fransız video-oyun geliştiricisi ve yapımcısı UbisoftAssassin’s Creed serisine yeni eklenecek oyunu resmi olarak duyurdu. Yapılan açıklamada Assassin’s Creed Valhalla isimli oyunun tanıtım videosu ile ilgili ilk detaylar da paylaşıldı. Uzun süredir merakla beklenen oyunun, aksiyon ve macera türündeki serinin evrenine İskandinav mitolojisinden bazı unsurlar ve Vikinglere ilişkin detaylar eklemiş olduğu görüldü. Diğer yandan şirket, Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili tanıtım videosunun yayın tarihi ve oyuna ilişkin bir görsel dışında çok fazla detay aktarmadı. 

Bununla birlikte Kode Abdo tarafından hazırlanan görselseriye yeni eklenecek oyunun, Assassin’s Creed evrenine İskandinav mitolojisinden ilham alınmış bir atmosfer getireceği ve çekiç kullanan kır sakallı bir savaşçı figürü ekleyeceğini de gözler önüne serdi. Oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği ve hangi oyun platformundan satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor. Diğer yandan Assassin’s Creed Valhalla’nın, yeni nesil Xbox One X veya PlayStation 5 oyun konsolu üzerinden oynanabileceği tahmin ediliyor. 

Assassin’s Creed Valhalla oyununun tanıtım videosu, 30 Nisan’da YouTube üzerinden yayınlanacak

Assassin's Creed Valhalla Tanıtım Videosu
Kaynak: theverge.com

Oyun, 2018 yılında oyun tutkunlarının beğenisine sunulan ve Yunan mitolojisinden ilham alınarak hazırlanan Assassin’s Creed Odyssey”den beri seriye eklenen ilk oyun olacak. Ubisoft, 2019 yılında seriye yeni bir oyun eklememişti. Bunun yerine, Odyssey’ye çeşitli güncellemeler göndererek oyun desteği devam ettirilmişti. Fransız video-oyun devi ise 2020’de seriye ekleyeceğini söylediği yeni oyun üzerinde çalışmaya devam etmişti. Şirket yeni açıklamasında; Assassin’s Creed Valhalla‘nın tanıtım videosunu, 30 Nisan tarihinde Türkiye saatiyle 17.45’te YouTube üzerinden yayınlayacağını belirtti. 

Assassin’s Creed Valhalla oyununun YouTube’da yayınlanan tanıtım videosu :

İlginizi çekebilir:

PS5 ve Xbox X, neredeyse tüm eski oyunları çalıştıracak

Call of Duty: Mobile ‘ın Yeni Güncellemesi Oyunseverleri Memnun Edecek

GeForce NOW Oyunları Yeni Seçenekler ile Artık Daha Zengin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz