Pazar, Ekim 24, 2021
Ana SayfaTeknosafariHaftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #9’ Podcast Yayında! 

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #9’ Podcast Yayında! 

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #9’ podcast, Tekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, dokuzuncu bölümüyle 11 Nisan Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicilerle buluştu. Yayında Cemal Taşhan ve Burak Bayburtlu, yeni teknolojiler ve bilimsel gelişmeleri konuştu. 

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #9’ podcastTekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, dokuzuncu bölümüyle 11 Nisan Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicisiyle buluştu. Yayında Cemal Taşhan ve Burak Bayburtlu; teknoloji gündemi, yeni teknolojiler ve bilim dünyasındaki gelişmeleri konuştu. Bu hafta ‘TechTalk’ ekibinin gündemine taşıdığı konular arasında; 553 milyon Facebook kullanıcısının kişisel verilerinin sızması, yarım milyar LinkedIn kullanıcısının verilerinin sızması, Paribu ile ilgili siber saldırı iddiaları, Signal’ın kripto para ile ödeme özelliği üzerinde çalışması, Datça Belediyesi’nin kripto para çalışmaları, Twitter’ın Clubhouse’u satın almak istemesine ilişkin iddialar, robot köpek Spot’un Fransız ordusuyla test edilmesi, görme engellilere rehberlik edebilen robot köpek, Neuralink ile Pong oynayan maymun ve hibrit çalışma modeline ilişkin araştırma sonuçları da yer aldı. Ayrıca izleyiciler, yorum kanalından ‘TechTalk’ ekibine katılarak teknoloji gündemine ilişkin fikirlerini aktardı.

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Timur Akkurt YouTube kanalına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın!  

‘TechTalk’un 11 Nisan’da yayınlanan dokuzuncu bölümünü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #8’ Podcast Yayında! 

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #7’ Podcast Yayında!

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #6’ Podcast Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR