boru-2039-nft-teknosafari

Merakla beklenen BÖRÜ serinin yeni dizi içeriği, NFT içerikleri ile dikkat çekiyor. CaglarArts Insignia ve Capital Block iş birliği ile BÖRÜ NFT koleksiyonunun ilk parçası, NFTPrime üzerinden 28 Aralık tarihinde arz edilecek.

2015 yılında Dağ ve BÖRÜ serilerine imza atan CaglarArts Insignia, Capital Block ve NFTPrime iş birliği anlaşması ile ilk arzını duyurmaya hazırlanıyor. Yakında çıkış yapması beklenen BÖRÜ 2039 serisi ile birlikte bir dizi NFT, 2039 yılının doğal fütürizmine ve BÖRÜ klasik serilere dayanacak.

BÖRÜ NFT arzı, dizinin ilk bölümü ile prömiyer yapacağı 28 Aralık günü piyasaya sürülecek 1/1 özel NFT ile başlayacak. NFT olarak hazırlanan bir adet Kurt Kafası tasarımı, 1 ay boyunca açık artırma usulü ile arz edilecek.

boru-2039-nft-teknosafari

28 Aralık saat 20:39’da NFTPrime platformunda hazırlanan özel sayfa aracılığıyla 40 AVAX fiyatla başlayacak açık artırmayı kazanıp bu NFT’yi alan kişiye özel tasarım bir heykel de dizi setinde hediye edilecek. Ayrıca açık artırmayı kazanan kişiye credits bölümünde kendisine teşekkür edilecek. Bu kişi aynı zamanda BÖRÜ 2040 yapımında da rol alacak.

BÖRÜ NFT satışları için hazırlanmış NFTPrime sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ürünler, yine bu sayfadan arza açılacak.

Televizyon dizisi ve sinema filminin ardından devam sezonu niteliğinde aksiyon, gerilim ve dram temeline dayanan 6 bölümlük dijital bir dizi olarak prodüksiyonu yapılan BÖRÜ 2039, 28 Aralık tarihinde BluTV’de seyirciler ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir:

HBO Max yakında Türkiye ‘de yayınlanacak

Boeing ve Airbus, 5G teknolojisinin ertelenmesini istiyor 

2021 yılında en çok ziyaret edilen web siteleri açıklandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz