Xiaomi mi.com
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, resmi çevrimiçi satış mağazası ‘mi.com’un hizmete açıldığını duyurdu. Platformun, güncel olarak çevrimiçi satışlara başladığı belirtildi. Xiaomi ayrıca, ‘mishoptr.com’dan yapılan satışların artık ‘mi.com’ üzerinden devam edeceğinin de altını çizdi.  

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, resmi çevrimiçi satış mağazası ‘mi.com’un kullanıma açıldığını duyurdu. Platformun, güncel olarak çevrimiçi satışlara başladığı belirtildi. Kullanıcıların, en güncel Xiaomi kampanyalarına ve ürünlerine ‘mi.com/tr/’ erişebileceğinin de altı çizildi. Xiaomi ayrıca, ‘mishoptr.com’dan yapılan satışların artık ‘mi.com’ üzerinden devam edeceğini dile getirdi.  

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Xiaomi Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı İrfan Öztürk, açıklamasında “Xiaomi, hem satış hem de müşteri memnuniyeti açısından Türkiye’nin bir numaralı akıllı telefon markası olmayı taahhüt ediyor. Bu kapsamda ürünlerimizin erişilebilirliğini ve genel müşteri deneyimini iyileştirmek için Mi.com üzerinden online satış yapmaya başladık. Geniş akıllı telefon, aksesuar ve akıllı cihaz yelpazemizi Türk tüketicilerimize Xiaomi Türkiye garantisiyle mi.com’da sunmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.  

Xiaomi, Türkiye’de artık yenilenen ‘mi.com’ web sitesi üzerinden online satışlara devam ediyor

mi.com

Aktarılan detaylara göre; Çin merkezli teknoloji şirketi, Türkiye’de artık yenilenen ‘mi.com’ web sitesi üzerinden online satışlara devam ediyor. Xiaomi Türkiye, ‘mi.com’ üzerinden açılan çevrimiçi satışları kutlamak için ‘Xiaomi Alışveriş Festivali’ni de başlatıyor. Şirket, bu kapsamda belirli akıllı telefonlar ve ekosistem ürünlerinde 20 Mayıs tarihine kadar sürecek indirimler sunuyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Xiaomi Türkiye, Resmi Satış Sitesi ‘mishoptr.com’u Kullanıma Açıyor 

Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Lite Türkiye’de Hepsiburada Kampanyasıyla Satışa Çıktı

Xiaomi, Sanal RAM Teknolojisini Test Ediyor 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz