Deus Ex oyunundan ilham alınıp geliştirilen Core Decay, retro bir oynanış tarzına sahip olacak. Core Decay 2021 yılında PC platformuna çıkışını gerçekleştirerek oyun-severler ile buluşacak.

3D Realms, 90’ların klasik ve sürükleyici simülasyon oyunlarından birisi olan Deus Ex oyunundan büyük ölçüde esinlenen birinci şahıs aksiyon macera oyununu duyurdu. Core Decay, bilinç ve bireyselliğin doğasını keşfeden bir oyun olacak ve 2021 yılında PC platformu için oyun-severlerin beğenisine sunulacak.

Core Decay’de Hedefinizi Tamamlayabilmek İçin Birden Fazla Yolu Kullanabileceksiniz

Core Decay, bir hedefi tamamlayabilmek için birden çok yol sunmayı vaat ediyor. Ateşli silahlarla dışarı çıkabilir ya da hedeflerinize ulaşmak için yaratıcı çözümler üretebilirsiniz. Oyuncular olarak alternatif yolları keşfedebilir, bilgisayar ve güvenlik sistemlerini hackleyebilir, kayıp günlükleri, anahtar kodlarını ve şifreleri keşfedebilirsiniz. Hedeflere ulaşmak için önümüze sunulan bütün araçları da kullanabiliyoruz.

Aynı zamanda oyuncular, oyunun kurallarını değiştiren 100’den fazla sibernetik implant ile kendilerini geliştirebilecekler. Ek olarak, oyun oyunculara çeşitli cephanelik silahları ve diğer farklı savaş ekipmanlarını da sunuyor olacak.

Core Decay, Deus Ex Oyununun Mekaniklerini İlham Alıyor

Temel olarak düşünüldüğünde Core Decay için yeni bir Deus Ex diyebiliyoruz. Şimdilik açıklanan bilgilerle; hikayesinin, müziğinin ve atmosferinin ne denli iyi olup olmayacağı hakkında bir fikir sahibi değiliz. Ancak, şunu söyleyebiliriz ki oynanış mekaniği Deus Ex’in oynanış mekaniğine epey bir benzer gözüküyor.

Aşağıya oyunun içinden çekilmiş olan bir tanıtım fragmanını bırakıyoruz. Bu fragmana bakarak oyun hakkında görsel bilgiye de sahip olabilirsiniz.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

POSTAL: Brain Damaged 2021 Yılında PC ‘ye Geliyor

Prince of Persia Remake 10 Eylül’de Ubisoft Forward ‘da Tanıtılacak

‘Chivalry 2’ Oyununun Çıkışı, 2021 Yılına Ertelendi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz