xiaomi-finans-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

Giyilebilir teknoloji pazarında büyük bir kitleye sahip olan Xiaomi, akıllı saat modelleri için özel, ayrı bir şirket kurdu. Görünüşe göre Xiaomi akıllı saat modelleri, Xiaomi Watch ismi ile gelecek.

Xiaomi, neredeyse her alanda özel ve genele hitap eden teknolojik ürünlere sahip. Dünya genelinde tüm pazarlarda bulunan Xiaomi, bulaşık makinelerinden çeviri yapan kalemlere kadar birçok teknolojik ürün yelpazesi ile genişlemeye devam ediyor. Ancak şirket, akıllı telefon ve giyilebilir teknoloji ürünleri ile öne çıkıyor.

Paylaşılan bilgilere göre Xiaomi, akıllı saat modellerini, Xiaomi Watch adı altında farklı bir şirket bünyesinde yayınlayacak. Şirket, her jenerasyona hitap eden akıllı saat ve bileklik modelleri ile satış rekorları kırıyor.

xiaomi-watch-yeni-sirket-teknosafari

Şirket kaynaklarının görüntülendiği bir kaynak, Xiaomi Watch adı altında yeni bir markanın varlığını gösteriyor. Ayrıca görüntülenen bilgilere göre Xiaomi Watch S adında yeni bir akıllı saat modeli de geliştiriliyor. Bu saat, yeni markanın ilk ürünü olarak karşımıza çıkacak.

Markanın açıklamasında akıllı saatler, akıllı gözlükler, akıllı yüzükler ve akıllı bileklikler yer alıyor. Yani yeni şirket, giyilebilir teknoloji alanındaki ürünleri devralacak denilebilir. Yeni marka, Redmi’yi kapsamıyor. Bilindiği üzere Redmi, Xiaomi’den ayrılarak alt marka halini almıştı.

Xiaomi Watch S olarak görüntülenen akıllı saat, Redmi Watch S için ek bir alternatif haline gelebilir. Realme tarafından geçtiğimiz haftalarda duyurulan akıllı saat, şu anda akıllı saat pazarındaki en çok ilgi gören fiyat performans ürünü oluyor.

Bahsi geçen iki saat, önümüzdeki aylarda sıkça kendisinden bahsettirecek gibi gözüküyor. Ancak Xiaomi, henüz konu hakkında herhangi bir resmi açıklamada bulunmadı.

İlginizi Çekebilir:

2022 IMEI ücretleri, pasaport harçları ve dahası belli oldu

Uncharted 4 PC Sürümü, Çevrimiçi Mod Bulundurmayacak

PUBG: New State oyun içi gelirleri belli oldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz