Ana Sayfa Oyun Cyberpunk 2077’nin Çıkışı Yine ve Yeniden Ertelendi

Cyberpunk 2077’nin Çıkışı Yine ve Yeniden Ertelendi

0
1396

Polonyalı video oyun şirketi CD Projekt Red’in uzun süredir merakla beklenilen oyunu Cyberpunk 2077 yine ve yeniden ertelendi. Cyberpunk 277’nin resmi Twitter hesabından paylaşılan duyuruda, oyunun çıkışının bu kez 10 Aralık tarihine ertelendiği duyuruldu. 

Daha önce gündeme sık sık ertelenme haberleriyle gelen ve oyuncuların merakla beklediği Cyberpunk 2077’nin son olarak 19 Kasım’da çıkış yapacağı duyurulmuştu. Ancak edinilen yeni bir bilgiyle oyunun Kasım ayında çıkış yapamayacağı açıklandı. Cyberpunk 2077, son açıklandığı tarihten 3 hafta sonra oyunseverlerin beğenisine sunulacak. 

Tüm dünyayı etkileyen pandemi sebebiyle oyun önce Haziran’a sonra Eylül’e onun ardından da Kasım ayına ertelenmiş ve oyunseverler artık Cyberpunk 2077 ile alakalı ertelenme haberlerini yardıgamaz hale gelmişti. Cyberpunk 2077’nin en son ise 19 Kasım’da eğer bir aksilik yaşanmazsa sunulacağı açıklanmıştı. Ancak oyunun resmi Twitter hesabından yapılan bir duyuruyla Cyberpunk 2077’yi biraz daha bekleyeceğimiz ortaya çıktı. 

Cyberpunk 2077, 10 Aralık’a ertelendi 

Paylaşılan tweet’te şirket “Şu anda bizim için en büyük zorluk, oyunu mevcut nesil, yeni nesil ve PC platformlarına aynı anda göndermek, bu da oyunun dokuz sürümünü hazırlamamızı ve test etmemizi gerektiriyor” dedi. Ayrıca:  “Her şeyin düzgün çalıştığından ve her sürümün sorunsuz çalıştığından emin olmalıyız. Birisi 21 günün böylesine devasa ve karmaşık bir oyunda herhangi bir fark yaratabileceğini söylediğinde bunun gerçekçi olmayabileceğinin farkındayız, ama gerçekten fark yaratacak.” ifadeleri kullanıldı. 

Aylardır ertelenme haberiyle gündeme gelen ve oyuncuların alıştığı ertelemeler için oyunun geliştiricisi CD Projekt Red, bu tarihin son ve net tarih olduğunu paylaştığı duyuruda dile getirdi ve daha fazla gecikmenin olmayacağına dair söz verdi. 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlginizi Çekebilir:

‘Cyberpunk 2077’ Oyununun Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! 

Cyberpunk 2077’nin Night City Haritası Ortaya Çıktı

Cyberpunk 2077 ‘nin Çok Oyunculu Modu Mikro İşlemlere Sahip Olacak

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz