Deezer yeni bir kampanya duyurdu. Çevrim içi müzik akış hizmeti sunan Deezer’ın Bahar Kampanyası ile birlikte kullanıcılar HiFi ve Aile üyeliklerini 3 ay boyunca ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilecek. Deezer Bahar Kampanyası 30 Nisan’a kadar devam edecek. 

Çevrim içi müzik ve podcast akış servisi sunan Deezer bünyesine yeni özellikler eklemeye ve kullanıcı sayısını artırmaya yönelik çalışmalar yapmaya devam ediyor. Şirket Deezer Bahar Kampanyası ismini verdiği yeni bir kampanyayla kullanıcılarına yeni bir avantaj sunacak. Şirket yeni kampanyayla Deezer HiFi ve Deezer Aile ‘yi 3 ay boyunca ücretsiz bir şekilde sunacak. 

Kampanyaya mart ayından itibaren geçerli bir ödeme seçeneğiyle kaydolan kişiler, üç ay boyunca müzik ve podcast’lere sınırsız, ücretsiz ve ailesiyle birlikte erişim imkanı bulacak. Bunun yanı sıra şirketin yıl boyu Deezer Premium üyeliği de ilk üç ay ücretsiz bir şekilde deneyimlenmeye devam ediyor. 

Deezer Premium

73 milyondan fazla şarkıya, podcast’e ve canlı radyo kanalına reklamsız erişim, özel olarak seçilmiş çalma listeleri, Flow, çevrimdışı dinleme, SongCatcher ve şarkı sözleriyle birlikte dinleme özelliklerine sahip. 

Deezer Aile

Toplam 13 bağlı cihazda 6 adede kadar profille Premium’un tüm avantajlarına sahip. Çocuk profili oluşturarak çocuğunuzun kendisine uygun içeriklere erişmesini sağlayabilir, her aile üyesinden gelen şarkılarla ‘Aile Liste’nizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Deezer HiFi 

Tüm Premium özelliklere sahip olmanın yanı sıra 70 milyon parçayı FLAC kalitesinde dinleyebilirsiniz. HiFi kullanıcıları ayrıca ‘360 by Deezer’ uygulamasıyla 360 Deality Audio’ şarkılarına özel erken erişim fırsatı elde edebilirler.

İlginizi Çekebilir:

Deezer, Moral Desteğine İhtiyaç Duyanlar İçin ‘İyi Hisset’ Kanalını Kullanıma Sundu 

Deezer, Kişiselleştirilmiş Aylık ‘En’ Listesi Hazırlamaya Başladı! 

Spotify, ‘Spotify HiFi’ İsimli Yeni Premium Abonelik Özelliğini Duyurdu

Müzik ya da Podcast Dinlerken İşinize Yarayacak Az Bilinen Spotify Özellikleri – Pratik Yol:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz