Deezer Aylık En Listesi

Her yıl sonunda kullanıcılara özel liste derleyen Deezer, aylık bazda da kişiselleştirilmiş ‘En’ listesi hazırlamaya başladı. Kullanıcıların, artık her ay bir önceki ay en çok dinlenen şarkıların bir derlemesi olan ‘Çok Dinlediklerim’ çalma listesi özelliğine erişebilecekleri ifade edildi.  

Yıl sonunda en çok dinlenen parçaların derlemesinden oluşan kişiye özel çalma listeleri, geçen Aralık ayında oldukça yüksek oranda popüler oldu. SpotifyDeezer ve Apple Music gibi sesli içerik platformları da bu tip listeler hazırlayarak söz konusu furyaya katıldı. Birçok kullanıcı, kendi kişiselleştirilmiş listelerini sosyal medya hesapları üzerinden paylaşma imkanı yakaladı. 2020 yılı sonunda hazırlanan liste, ‘Flow’ ile birlikte Deezer kullanıcılarının en çok dinlediği listeler arasında yer aldı. Bu nedenle Deezer, aylık bazda da kişiselleştirilmiş ‘En’ listesi hazırlamaya başladı. Kullanıcıların, artık en sevdikleri şarkıların keyfini çıkarmak için yıl sonunu beklemelerine gerek kalmadığı ifade edildi.  

Deezer’ın, her ay bir önceki ay en çok dinlenen şarkıların bir derlemesi olan ‘Çok Dinlediklerim’ çalma listesi özelliğini kullanıma sunduğunun da altı çizildi. Bu kapsamda, “Ocak’ta en çok dinlediklerim listesi”, dünya genelindeki tüm kullanıcıların erişimine ve yaygın kullanımına açıldı. ‘ABD’deki ücretsiz kullanıcıların ise söz konusu özelliğe erişemediği dile getirildi.  

“Ocak’ta en çok dinlediklerim” listesine Deezer uygulamasındaki “Senin için yapıldı” sekmesinden erişilebiliyor

Deezer Çok Dinlediklerim

Aktarılan detaylara göre; kullanıcılar, “Ocak’ta en çok dinlediklerim” listesine Deezer uygulamasındaki “Senin için yapıldı” bölümünde bulabiliyor. Kullanıcıların bir önceki ay keşfettikleri ve sevdikleri şarkıları yeniden dinlemek için yalnızca “Oynat” butonuna tıklaması yeterli oluyor. Ayrıca bir sonraki ay geldiğinde kaybedilmemesi için parçalar, çalma listelerine veya favorilere kaydedilebiliyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Deezer Nasıl Kullanılır? Deezer Üyeliği Ücretli mi?

Deezer “Sözle Şarkı Arama” Özelliğini Bünyesine Ekledi

Uyku Zamanlayacısı ile Deezer Otomatik Kapanacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz