Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Super Bowl devre arasında Disney+’da yayınlanacak yeni Marvel dizilerinden toplu bir tanıtım filmi gördük.

Marvel’ın sinema evreniyle bağlantılı olarak çıkaracağı Falcon and Winter SoldierLoki ve WandaVision dizilerinden görüntülerin olduğu bir tanıtım videosu Super Bowl devre arasında gösterildi. 

Gösterilen tanıtım filmi, 3 diziden de birkaç saniye göstermiş olsa bile hayranları heyecanlandırmayı başardı. Disney+ üzerinden yayınlanacak olan dizilerin Marvel’in sinematik evreninde devam eden hikayelere hizmet etmesi hatta yeni çıkacak sinema filmlerine bağlanacağı söyleniyor. Yani Marvel sinema dünyasına yeni katılacak filmleri tam anlamak için Disney+’da yayınlanacak Marvel dizilerini izlemek zorunda kalabiliriz.   

Yayınlanan kısa tanıtım videosunda Falcon and Winter Soldier dizisinden Falcon karakterinin Kamptan Amerika’nın kalkanıyla yaptığı alıştırmaları ve kötü adamımız Baron Zemo karakterlerini görüyoruz. Nasıl bir hikaye anlatacağı bilinmiyor olsa bile Falcon karakterinin yeni Kaptan Amerika olma hikayesini izleyeceğimiz kesin. 

WandaVision dizisi için daha önce açıklanan bilgilere göre ilk 3 bölümünün siyah beyaz olacağı biliyorduk. Yayınlanan bu kısa tanıtım filminde de gösterilen sahnelerin bazıları siyah beyazdı. WandaVision dizisinin nasıl bir hikayesi olacağı bilinmiyor olsa bile Marvel’in 2021 yılında yayınlanacak Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanması bekleniyor.  

Kısa tanıtım filminde en az yer verilen dizi ise Loki oldu. Çekimlerine daha yeni başlanılan dizi Loki’nin Marvel sinema evrenine alternatif bir hikaye anlatacağını biliyoruz ve Loki karakterinin tarihi olaylara olan etkilerini görebileceğimiz bir dizi olacak.  

Falcon and Winter Soldier ve WandaVision dizilerinin bu yıl yayınlanması bekleniyor. Loki dizisinin ise 2021 yılında yayınlanması bekleniyor.  

Marvel, Deadpool 3’ün çalışmalarına başladı

Disney+’ın yeni Star Wars dizisi Obi-Wan Kenobi süresiz olarak ertelendi