Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Samsung’un dikey katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonu Galaxy  Z Flip’in fiyatı hakkında yeni bir iddia söz konusu. Söylentilere göre, Samsung Galaxy Z Flip beklenenin çok üstünde bir fiyat etiketiyle tüketicilere sunulacak. 

Daha önce ortaya çıkan bilgiler, Galaxy Z Flip’in 850 dolar fiyat etiketiyle geleceğini iddia ediyordu. Tüketicileri sevindiren bu iddianın aslında böyle olmadığı geçen günlerde ortaya çıkmıştı. Sağlam kaynaklardan edinilen yeni bilgilere göre ise Galaxy Z Flip, Avrupa’da 1.599 euro seviyelerinde karşımıza çıkacak. Güncel kur çarpımıyla 10 bin TL’yi geçen telefonun fiyatı Türkiye’de satışa çıkarsa 14 bin TL civarında olacağı düşünülüyor. 

Samsung’un merakla beklenen dikey katlanabilir ekranlı akıllı cep telefonu Galaxy S20 ailesiyle 11 Şubat’ta Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. 

Galaxy Z Flip 6.7 inç’lik bir ekranla gelecek, katlandığında ise 3 inç’lik bir ekran olacak. Cihaz ayrıca 2336×1080 piksel Dinamik AMOLED esnek ekrana sahip olacak. Snapdragon 855 Plus ile 8 GB RAM’den gücünü alan cihazın 256 GB dahili depolama hafızası bulunacak. Cihazın kapasitesi microSD kart ile yükseltilemeyecek. Katlanabilir ekranlı Galaxy Z Flip’in arka kamerası 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 12 megapiksel F1.8 geniş açı olmak üzere çiftli kamera sistemine sahip olacak. Ön tarafta ise 10 megapiksel F2.4 selfie kamerası bulunuyor. Bataryası ise 3.300 mAh, cihaz ayrıca 15W hızlı şarjın yanında 12W da kablosuz şarj desteğiyle gelecek.

Corona virüsü Samsung’un telefon aksesuarlarının çıkışını etkiledi

 

Samsung dünyanın ilk 5G uyumlu tabletini tanıttı: “Galaxy Tab S6 5G”