Tesla’nın kurucusu ve CEO’su Elon Musk yeni yılın ilk gününde, eski Nissan CEO’su Carlos Ghosn hakkında anlamlı Twitter paylaşımında bulundu. Musk’ın tweet’i kısa sürede çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı. 

Tesla ve SpecaX gibi büyük şirketlerin kurucusu olan Elon Musk, profesyonel kimliğinin yanında eğlenceli bir sosyal medya kullanıcısı. Sosyal medyada yaptığı hemen her paylaşım olay oluyor. Elon Musk, 2020’nin ilk tweet’inde mizah yapmayı ihmal etmedi ve yine büyük beğeni toplayan bir paylaşım yaptı. 

Elon Musk, inanılmaz bir planla ev hapsinden kaçan  Nissan’ın eski CEO’su Carlos Ghosn hakkında Twiter’dan anlamlı bir paylaşımda bulundu. Musk, Japonya’da bulunduğu ev hapsinden enstrüman kutusunda kaçarak Lübnan’a giden Ghosn’u, bir kelime oyunuyla “Carlos Gone” (Carlos Kaçtı / gitti ) tweet’i ile andı. 

Musk, attığı ilk tweet sonrası giyilebilir bir oyuncak ayı kostümü de paylaşarak “kimse kıyafetinden şüphe etmedi” mesajına yer verdi.

Atmış olduğu komik Tweet sonrasında Elon Musk’ın takipçileri de bu paylaşımlara destek verdi. Paylaşım kısa sürede çok sayıda beğeni aldı. Bazı twitter kullanıcıları da Elon Musk’ın başlattığı geyiği bir adım öteye taşıdı.

 

https://twitter.com/AshlaWolf/status/1212270709184978949?s=19

Eski Nissan CEO’su Carlos Ghosn’un Hollywood Filmini Aratmayacak Kaçışı

Yerli otomobil tanıtıldı, Elon Musk sosyal medyada gündem oldu