Exxen En İyi Komedi Dizi ve Programları
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
3 dakika

Ocak 2021’de yayın hayatına başlamasına rağmen bünyesine kattığı içeriklerle adından sıkça söz ettiren Exxen, abone sayısını da artırmaya devam ediyor. Biz de Tekno Safari editörleri olarak sevilen dijital platform Exxen’in en iyi komedi yapımlarını sizler için derledik. İşte; ‘Exxen’de izleyebileceğiniz komediler.’ ‘Exxen en iyi komedi içerikleri.’ ‘Exxen komediler.’ ‘Exxen en iyi komedi dizi ve programları.’

Dijital içerik platformu Exxen’in özellikle de komedi türünde başarılı yapımları bünyesinde topladığını söyleyebiliriz. Çünkü bu yapımları üreten isimler arasında daha çok YouTube gibi dijital mecralarda var olmuş veya yıllardır komedi türünde izlediğimiz isimleri görüyoruz. Peki; ‘Exxen’de izleyebileceğiniz komediler’ neler? Bu sorunun cevabı yazımızın devamında. İşte; ‘Exxen en iyi komedi içerikleri.’ ‘Exxen komediler.’ ‘Exxen en iyi komedi dizileri ve programları.’

Exxen’de İzleyebileceğiniz Komediler

Exxen En İyi Komedi Dizi ve Programları

  • Kesin Yaşanmıştır
  • Adım Başı Kafe
  • Gibi
  • İlginç Bazı Olaylar
  • Şeref Bey
  • Konuşanlar
  • Leyla ile Mecnun
  • Vahşi Şeyler
  • Bir Yeraltı Sit-com’u
  • Özcan Show
Kesin Yaşanmıştır

Exxen en iyi komedi içerikleri arasında olan Kesin Yaşanmıştır; bir stand up, talk show komedisidir. Batesmotelpro ekibi arasında yer alan ve dijitale ürettikleri ile daima bizi güldürmeyi başaran Volkan Öğe, gerçek olduğu kadar trajikomik hikâyeleri konuklarla birlikte gözler önüne seriyor. Program, Exxen’de 4 bölüm yayınlandı.

Adım Başı Kafe

Adım Başı Kafe, küçük bir sermaye ile kafe açmaya karar veren 3 hayalperestin başından geçenleri konu alıyor. Kafe işetmeye dair hiçbir deneyimleri yoktur ve yola çıktıkları bu işin, düşündüklerinde de zor olacağını anlarlar.

Gibi

Şimdilerde 2’nci sezon çekimlerinin yapıldığı Gibi’nin ilk sezonunu henüz izlemediyseniz şiddetle tavsiye ederiz. Her bölümde farklı konuları izlediğimiz dizi, Yılmaz ve İlkkan adında birbirleriyle sürekli didişen iki arkadaşın başından geçenleri konu alıyor. Aslında oldukça sıradan hayatları olan bu iki arkadaş, her defasında farklı olayların içinde kendilerini buluyorlar.

İlginç Bazı Olaylar

İlginç Bazı Olaylar, İbrahim Büyükak’ın komedi çalışması olarak listemizdeki yerini alıyor. Exxen’de 10 bölüm yayınlanan dizide; nişanlısı tarafından terk edilen ve ailesi ile birlikte yaşayan 37 yaşındaki İbo, ailesinin çizdiği yoldan mı gidecek yoksa yolunu kendisi mi belirleyecek sorusuna cevap buluyoruz.

Şeref Bey

Songül Öden, Haluk Bilginer, Ertan Saban, Ahmet Rıfat Şungar gibi devasa oyuncu kadrosuna sahip olan Şeref Bey, Türkiye’nin en iyi dijital komedi yapımları arasında diyebiliriz. Her ne kadar dizinin finaline doğru aynı keyfi alamasak da genel itibariyle başarılı ilerlediğini de ekleyelim. Bu durumun nedeni belki de diziyi bitirme telaşıdır. Exxen’de 10 bölüm izleyebileceğiniz dizi; Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve yılların en iyi aşçılarından biri olarak tanınan; aynı zamanda inatçı, romantik Şeref Bey yeni bir hayata atılır fakat hiç beklemediği sürprizlerle karşılaşır.

Konuşanlar

Konuşanlar programını artık bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. İlk etapta Youtube’da izlediğimiz ve pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasaklarında hepimize ilaç gibi gelen Konuşanlar, uzun zamandır Exxen’de. Bilet alarak da katılabileceğiniz programda Hasan Can Kaya, öncelikle seyircilere mikrofon uzatarak konuşanlar ekibini kuruyor. Programın ikinci bölümünde ise sahneye aldığı kişilere sorular soruyor ve gelen cevaplarla ortaya son derece keyifli bir program çıkıyor.

Leyla ile Mecnun

Zamanında final yapmasına en çok üzüldüğümüz, yeni bölümlerinin gelmesini her daim beklediğimiz Leyla ile Mecnun’u Exxen’in komedi listesi arasında izleyebilirsiniz. Leyla ile Mecnun dizisinin konusundan bahsetmeye gerek yok. Ancak şunu eklemek gerek; dizinin yeni bölümleriyle yayınlanacağını öğrendiğimizde hepimizin aklına ‘aynı keyfi verir mi’ sorusunu getirmişti. Dolayısıyla hala şüphe ederek izlemediyseniz mutlaka bir şans vermelisiniz. Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerinde de aynı enerjiyi ve keyfi yakalayacaksınız.

Vahşi Şeyler

Aksiyon komedi türünde olan Vahşi Şeyler; bir suça ortak olan ve biten aşklarının tekrar alevlendiği çifti konu alıyor. Nurgül Yeşilçay ve Semih Bayraktar’ı başrolde izlediğimiz dizi, izleyicilere evliliğin anatomisini sorgulatıyor.

Bir Yeraltı Sit-com’u

Listemizde Hasan Can Kaya’nın bir başka komedisine daha yer veriyoruz. Exxen’in ilk komedi içeriklerinden biri olan Bir Yeraltı Sit-com’u, Güngören’de dar gelirli ailesiyle birlikte yaşayan ve bir gün komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın hikâyesini konu alıyor. Bir yanda Hasan Can Kaya’nın hayalleri diğer yanda ise hayatın gerçeklerinin çakışmasını komedi türünde izliyoruz.

Özcan Show

Exxen en iyi komedi dizi ve programları listesini Özcan Show ile bitiriyoruz. Animasyon türünde olan bu program, yetişkinlere yöneliktir. Özcan Show’da her hafta gündem, magazin, spor ve televizyon dünyasına dair farklı konular eğlenceli bir üslupla ele alınıyor.

İlginizi Çekebilir:

Netflix İçerikleri Türkiye’ye Ekonomik Katkı Sağlıyor

Twitter Blue, Türkiye ‘de Yayınlanmaya Başladı

Xiaomi 11T Pro PUBG ve kamera performansı nasıl? Xiaomi 11T Pro inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz