Salı, Ekim 26, 2021
Ana SayfaListeGain Abonelik Ücreti Ne Kadar? Gain Fiyatı

Gain Abonelik Ücreti Ne Kadar? Gain Fiyatı

30 Aralık 2020’de yayın hayatına başlayan ve bu kadar kısa bir sürede oldukça kaliteli içeriklere yer veren Gain, ücretsiz olarak kullanılıyordu. Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Engin Günaydın, Öykü Karayel, Özcan Deniz olmak üzere daha pek çok ünlü isimleri dizi, film ve çeşitli programlar aracılığıyla izleyicilerle buluşturan Gain’e e-posta ve oluşturulan bir şifre aracılığıyla giriş yapılıyor ve hiçbir abonelik ücreti ödenmiyordu.  Fakat, Gain son yaptığı açıklamayla birlikte abonelik sistemine geçiş yapacağını belirtti. Peki, ‘Gain abonelik ücreti ne kadar’? ‘Gain fiyatı’. ‘Gain yeni dönem’. ‘Gain abonelik fiyatları 2021’. ‘Gain nasıl kullanılır’? ‘Gain Premium hesaba nasıl geçilir?’ ‘Gain hesap nasıl silinir?’ ‘Gain Premium yeni içerikler’.  Tüm bu soruların cevabı detaylarıyla haberimizde. 

Güncel, haber, dizi, film, program, belgesel, müzik, spor kategorilerinde pek çok içeriğe ulaşabildiğimiz Gain ücretsiz hizmet dönemini geride bıraktı. Yaptığı açıklamayla aylık ücretli abonelik sistemine geçeceğini duyurarak, fiyatlarıyla ilgili kullanıcılarını bilgilendirdi. Premium hizmetiyle birlikte yeni içerikleri de kullanıcıların beğenisine sundu. Bununla birlikte içeriklerin bir kısmının da ücretsiz olarak izlenebileceğini ekledi. İşte; ‘Gain abonelik ücreti ne kadar’? ‘Gain fiyatı’. ‘Gain yeni dönem’. ‘Gain abonelin ücreti 2021’.’ ‘Gain nasıl kullanılır’? ‘Gain Premium hesaba nasıl geçilir?’ ‘Gain hesap nasıl silinir?’ ‘Gain Premium yeni içerikler’.

Gain Abonelik Ücreti Ne Kadar? 

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

Kısa sürede sevilen dijital içerik platformlarından Gain, yeni dönemde abonelik ücretinin  21.90 TL olduğunu kullanıcılarına duyurdu. Böylece premium paket alan kullanıcılar bazı özel içeriklere erişebilecekler. Aynı zamanda içeriklerin bir kısmı da yine ücretsiz olarak izlenebilecek. Dolayısıyla Gain’de yayınlanacak yeni ve orijinal içerikleri premium paket dahilinde izleyebileceksiniz. Abonelik ücretini kredi kartınız veya banka kartınızla hem uygulama içinden ham de harici ödeyebileceğiniz Gain’de uygulamayı kullanarak ödeme yapmanız durumunda fiyat farkı olacak. Bu durumda kullanıcılar 23.99 TL ödeme yapacaklar.  

Gain Nasıl Kullanılır? 

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

Telefonunuza indirdiğiniz Gain uygulamasına öncelikle kaydolmanız gerekiyor. Bunun için de fotoğrafta okla gösterdiğimiz kaydol yazısına dokunuyorsunuz. 

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

Ardından ad, soyad, mail bilgilerinizi giriyor ve bir şifre oluşturuyorsunuz. Bununla birlikte iletişimiz izinlerini onaylıyor ve tekrar ‘kaydol’ yazan kutucuğa geliyorsunuz. Böylece Gain uygulamasında kayıt işleminizi gerçekleştirmiş oldunuz. 

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

Uygulamanın ana sayfasında yer alan güncel, haber, dizi, film, program, belgesel, müzik, spor kategorilerine girerek ne izleyeceğinize bakabilirsiniz. Aynı zamanda üzerine dokunduğunuz kategoriye göre, Gain’de bu hafta, yeni eklenenler, Gain orijinal diziler, yabancı diziler gibi ana sayfanızda öneri akışı göreceksiniz 

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

 

‘Arama’ ifadesine dokunduğunuzda ise en çok izlenen içerikleri görebilir ve aradığınız içeriğin adını arama alanına yazarak bulabilirsiniz. 

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

‘Listelerim’ ifadesine dokunduğunuzda ise listenizi görüntüleyebilirsiniz. 

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

Eğer yukarıdaki fotoğrafımızda gördüğünüz gibi sizin de bir listeniz yoksa, beğendiğiniz veya izlemek için ayırdığınız içerikleri listenize eklemek istiyorsanız okla gösterdiğimiz ‘+’ ifadesine dokunuyorsunuz. 

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?Daha sonra ‘yeni liste oluştur’ alanına listenizin adını yazıyorsunuz. Ardından izlemekte olduğunuz içeriği ‘listeye ekle’ ifadesine dokunarak ekliyorsunuz.  

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

Gain’de tekrar ‘listelerim’ ifadesine geldiğinizde fotoğrafta gördüğünüz gibi eklediğiniz videolar burada sıralanıyor.  

Gain Premium Hesaba Nasıl Geçilir?

Gain Abonelik Ücreti Ne Kadar?

‘Profil’ ifadesine dokunduğunuzda fotoğrafınızın altında ‘Premium hesaba geç’ seçeneğini göreceksiniz.  

Gain Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Buraya dokunduğunuzda karşınıza tekrar ‘Premium hesaba geç’ seçeneği ve fiyat bilgisi çıkıyor. Dolayısıyla tekrar Premium hesaba geç seçeneğinin üzerine dokunarak ücretli aboneliğinizi başlatıyorsunuz. Aynı zamanda premium üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz.

Gain Abonelik Ücreti Ne Kadar?  

Yine profil ifadesi aracılığıyla ‘şifre’ seçeneğine dokunarak şifre bilginizi güncelleyebilirsiniz. Bildirim gelmesini istemiyorsanız ‘bildirim ayarları’ seçeneğinin yanında bulunan simgeyi pasife alabilirsiniz. Aktif ettiğinizde tekrar Gain uygulamasından bildirim almaya başlayacaksınız. Bununla birlikte uygulamadan çıkış yapabilir ve hesabınızı silebilirsiniz. 

Gain Hesap Nasıl Silinir? 

Gain Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Gain hesabınızı silmek için profilde yer alan ‘hesabını sil’ ifadesine dokunuyorsunuz. Şifrenizi yazıyorsunuz ve tekrar hesabını sil yazan kutucuğa dokunuyorsunuz. Gain  hesabınızı sildiğiniz takdirde kayıtlı verileriniz de silinecektir ve bu işlem hiçbir şekilde geri alınamaz.  

Gain Premium Yeni İçerikler 

Gain yaptığı açıklamasında yeni dönemde eklenecek içeriklerle ilgili de bilgiler verdi. Premium hesap kullanıcılarının izleyebileceği bu içerikler ise; Corporate, David Bowie Last Five Year, Metot, Senkron, Years & Years ve Zoey’s Extraordinary Playlist, Bizi Ayıran Çizgi, Leonard Cohen: I am Your Man olacak.  

Gain uygulamasını Play Store ve App Storedan indirebilirsiniz. 

Teknoloji haber bülteni Digitoll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR