Puhutv Film Önerileri

Hafta sonu tatilinizi keyifle geçireceğiniz bir listeyle karşınızdayız. Sizler için hazırladığımız ‘Puhutv’de izleyebileceğiniz romantik filmler’ yazımızla eğlenceli bir hafta sonu yaşamaya hazır olun. İşte; ‘Puhutv romantik filmler.’ ‘Puhutv film önerileri.’ ‘Puhutv en iyi aşk filmleri.’ ‘Puhutv en iyi romantik filmleri.’

‘Puhutv’de izleyebileceğiniz romantik filmler’ tüm detaylarıyla yazımızın devamında. İşte; ‘Puhutv romantik filmler.’ ‘Puhutv film önerileri.’ ‘Puhutv en iyi aşk filmleri.’ ‘Puhutv en iyi romantik filmleri.’

Puhutv’de İzleyebileceğiniz Romantik Filmler

Puhutv Film Önerileri

  • A Tale of Love and Darkness
  • Love & Friendship
  • Quantum Love
  • Entanglement
  • Bird People
  • Geronimo
  • Take My Eyes
  • Till We Meet Again
  • Pororoca
  • Little Fish
A Tale of Love and Darkness

Puhutv Film ÖnerileriNatalie Portman’ın ilk uzun metraj denemesi olan A Tale of Love and Darness, Amos Oz’un aynı adlı otobiyografisinden uyarlanmıştır. Aynı zamanda Natalie Portman’ın yazıp yönettiği film, İsrail ve Filistin çatışmasının ortasında yer alan bir yazar, gazeteci ve avukatı hikâyesine taşıyor. Film romantik türde olmakla birlikte dram ve savaş öğelerini de izleyiciye sunuyor. Filistin’deki savaş sırasında bir apartmanda kitaplarıyla büyüyen bir çocuk 12 yalına geldiğinde annesinin intiharıyla sarsılır ve bu durum hayatındaki değişimleri de beraberinde getirir.

Love & Friendship

Puhutv Film Önerileri2016 yapımı olan Love & Friendship bir dönem filmidir. Senaristliğini Jane Austen’in yaptığı film, dul Susan’ın kendisi ve kızı Frederica için uygun eşler aramasını konu alıyor. Victoria döneminde geçen filmin aslında oldukça klasik bir konuya yer verdiğini söyleyebiliriz. Ancak kıyafetler ve mekanlarla 18. yüzyıl dönemini çok iyi yansıtıyor.

Quantum Love

Puhutv Film ÖnerileriYapım yılı 2014 olan Quantum Love’de sevilen oyuncu François Cluzet’i başrolde izliyoruz. Elsa, 40’lı yaşlarında bir roman yazarıdır. Katıldığı bir kitap fuarında yine 40’lı yaşlarında ve avukat olan Pierre ile tanışır. Fakat Pierre aynı zamanda evlidir ve karısını da çok sevmektedir. Elsa’nın ise evli bir erkekle asla birlikte olmayacağına dair kesin bir kuralı vardır. Fakat aralarında bir yakınlaşma başlar ve tüm bu faktörlere rağmen ilişkilerinin yürüyüp yürümeyeceği bir soru işaretidir.

Entanglement

Puhutv Film ÖnerileriPuhutv romantik filmler listemize sırada Entanglement ile devam ediyoruz. Yapım yılı 2017 olan filmde, Ben Layten boşanmış, işsiz ve fakir bir hayat sürmektedir. Bu nedenle birkaç intihar girişiminde bulunur ve her defasında kurtulur. Başarısız intihar girişimlerinin ardından Ben, varoluşunun anlamanı aramaya başlar. Bu arayış ise onu Hanna adında bir kadına götürür. Hanna ve Ben birbirlerine aşık olurlar fakat bu birliktelikle ikisini de ilgilendirecek bir aile sırrını ortaya çıkarırlar.

Bird People

Puhutv Film Önerileri2014 yapımlarından olan Bird People, Silikon Vadisi mühendisinin Paris’teki bir havaalanı otelinde aniden işi bırakmaya, karısından ayrılmaya ve odasına kapanmaya karar vermesini konu alıyor. Mühendis, bu kararlarının ardından ise genç bir Fransız hizmetçiyle tanışır.

Geronimo

Puhutv Film ÖnerileriGörücü usulü evlenmek istemeyen ve ailesine karşı çıkan Türk kızı Nil çingene sevgilisi Lucky ile kaçar. Birbirlerine aşık olan bu çift kaçarak arkalarında birbirlerine düşman olacak iki aile bırakır. Bu sorunu çözmek ise genç sosyal eğitimci Geronimo’ya kalır. Türk ve İspanyol müzikleriyle ilerleyen filmi izlerken oldukça keyif alacaksınız.

Take My Eyes

Puhutv Film Önerileri2003 ve İspanya yapımı olan Take My Eyes, evlilik içi çatışmaları odağına alıyor. Pilar kocasının şiddetine daha fazla dayanamayarak oğlu Juan’la birlikte bir kış akşamı evden kaçar. Kocası ise Pilar’ı bulmak için yollara düşer. Pilar aslında kocasına çok aşıktır fakat evliliğindeki çatışmalar artık onu tüketme noktasına getirmiştir. Bununla birlikte etrafındaki insanların olumsuz tepkisine ve evden kaçmasına rağmen kocasını affetmek ister.

Till We Meet Again

Puhutv Film ÖnerileriABD ve Tayland yapımı olan Till We Meet Again, birbirini çok seven çiftin farklı zamanlarda Tayland’ı ziyaret etmelerini konusuna taşıyor. Bu ziyaretlerinde birbirinden farklı deneyimler yaşayan çift, aynı zamanda yaşamadıkları pek çok duyguyu da keşfedeceklerdir.

Pororoca

Puhutv Film ÖnerileriListemizde sırada Fransa ve Romanya ortak yapımı olan Pororoca yer alıyor. Yapım yılı 2017 olan film, bir telefon şirketinde çalışan Tudor ve muhasebeci eşi Cristina’nın çocukları Ille ve Maria ile yaşadıkları mutlu hayatın nasıl kabusa döndüğünü konu alıyor. Bir pazar sabahı Tudor, çocuklarını parka götürür ve keyifli başlayan bu günde Maria aniden ortadan kaybolur. Herkes Maria’yı aramaya başlar fakat ondan hiçbir haber alamazlar. Bu noktadan sonra ise ailenin hayatı değişmeye başlar.

Little Fish

Puhutv Film ÖnerileriPuhutv en iyi romantik filmleri listemizi Little Fish ile bitiriyoruz. Sinemanın sevilen oyuncusu Cate Blanchett’i başrolde izlediğimiz film, Avustralya ve 2005 yapımıdır. 32 yaşındaki Tracey annesiyle birlikte yaşayan eski bir uyuşturucu bağımlısıdır. 4 yıldır uyuşturucu kullanmayan ve bir mağazada yönetici olarak çalışan Tracey, artık kendi mağazasını açmak ister. Fakat Tracey başvurduğu krediyi bankadan alamaz ve diğer yandan da üvey babasının eroini bırakması için mücadele vermektedir. Tüm bu şartlar altında bir de Tracey’i bağımlı hale getiren eski sevgilisi Jonny geri dönmüştür. Jonny, kendilerine katılması için Tracey’i ikna etmeye başlar. Tracey’nin ise hem hayatını kurabilmek için paraya ihtiyacı vardır hem de geçmişinden kurtulmak istemektedir.

İlginizi Çekebilir:

Netflix Türkiye Kasım 2021 Takvimi – Netflix Kasım Programı

Dijital Platformlardan İzleyebileceğiniz En İyi Türk Dizileri

Poco X3 GT detaylı inceleme / 1 Aylık Kullanım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz