Getir Yemek İnternet Sitesi

Çevrim içi market uygulaması Getir, internet sitesi üzerinden de yemek siparişi almaya başladı. Bu kapsamda, ‘getiryemek.com’ isimli internet sitesi kullanıma sunuldu. Platformun, pandeminin ekonomik etkileri nedeniyle bünyesindeki restoranlardan da herhangi bir komisyon ücreti almadığı ifade edildi.  

Çevrim içi market uygulaması Getir, internet sitesi üzerinden de yemek siparişi almaya başladı. Platformun ‘getiryemek’ hizmeti kapsamında, yalnızca mobil uygulama üzerinden sipariş verilebiliyordu. Fakat kısa bir süre önce son haline getirilerek kullanıcı beğenisine sunulan ‘getiryemek.com’ isimli internet sitesi, yemek siparişi hizmetinde mobil uygulama yanına internet sitesini de eklemiş oldu. Platformun, 2020 yılından bu yana geliştiriliyor olduğu biliniyordu.  

Konuya ilişkin ilk açıklama, Getir’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapıldı. Söz konusu paylaşımlarda şirket, Getiryemek.com açıldı! Şimdi hem mobil uygulamamızdan hem de internet sayfamızdan sipariş verebilirsiniz” ifadelerine yer verdi. Getir’in web yazılım ekibi yetkililerinden Aziz Arslan ise gösterilen ilgi nedeniyle kullanıcılara ve platformun kurulmasında emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür etti.  

Restoranlar, Getir aracılığıyla komisyon ücreti ödemeden online yemek siparişi hizmeti verebiliyordu

Getir Online Yemek Siparişi

Diğer yandan; Getir’inpandeminin olumsuz ekonomi etkileri nedeniyle zorluk çeken restoranlardan komisyon ücreti almadığı da biliniyordu. Yaşanan gelişme sonrası, Getir aracılığıyla komisyon ücreti ödemeden online yemek siparişi hizmeti veren restoranların hizmet ağı da biraz daha genişlemiş oldu. Söz konusu proje, geçen sene ilk kez bir kullanıcı talebi olarak Getir yetkililerine sunulmuştu. Platform kurucusu Nazım Salur ise resmi Twitter hesabı üzerinden verdiği yanıtta, konuyla ilgili çalışmaya başladıklarını duyurmuştu. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Getir, 128 Milyon Dolarlık Yatırım Alarak Değerini 850 Milyon Dolara Çıkardı!

Getir, Fenerbahçe’nin Zaman Sponsoru Oldu

Dünyada Bir İlk: İstanbulkart ile Getir’de Ödeme Yapılacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz