Habitat TV Nasıl İzlenir? Habitat TV Frekans Bilgileri
Okuma Süresi
2 dakika

Habitat TV, “Yeni bir yaşam” sloganıyla ve her kuşağa hitap eden, alanında uzman isimleri göreceğimiz programlarıyla yayın hayatına başladı. Biz de Tekno Safari editörleri olarak Habitat TV’yi sizler için anlattık. İşte; ‘Habitat TV nasıl izlenir’? ‘Habitat TV frekans bilgileri’. ‘Habitat TV kimin’? ‘Habitat TV programlar’ tüm detaylarıyla haberimizde. 

Bu haberimizde, bizi yen içeriklerle tanıştıran ve yayın hayatına başlayan Habitat TV ile karşınızdayız. Yerli belgesel kanalı İZ TV’nin ardından Habitat TV’de gördüğümüz ekipten ve izleyeceğimiz programlardan bahsettik. Peki; ‘Habitat TV nasıl izlenir’? ‘Habitat TV frekans bilgileri’. ‘Habitat TV kimin’? ‘Habitat TV programlar’ olmak üzere merak ettiğiniz her şey yazımızın devamında. 

Habitat TV Nasıl İzlenir? Habitat TV Frekans Bilgileri 

Habitat TV Kimin?

Gezi, müzik, kitap, doğa, yaşam, yoga, başarı öyküleri, teknoloji, bilim ve macera içerikleriyle bugün izleyicisiyle buluşan Habitat TV’yi, Türksat 4 A 11853 H 25000 frekansından izleyebilirsiniz. Ayrıca, Türk Telekom’un dijital yayın platformu Tivibu’da 2’nci ve 100’üncü kanallarda izleyebileceksiniz. Bazı yapımlar Habitat TV’de yayınlanmadan önce Tivibu Seç – İzle servisinde izleyiciyle buluşacak. İzleyiciler program tekrarlarına 60 gün arayla yine Tivibu üzerinden ulaşabilecek. Aynı zamanda, Tivibu içerikleri IPTV, uydu, web, mobil ve smart TV platformlarından da izlenebiliyor.   

Habitat TV Kimin? 

Habitat TV Programlar

Habitat TV; uluslararası fotoğrafçı ve gazeteci Coşkun Aral, Murat Toy, Ahmet Sargın ve Ara Güler’le uzun yıllar çalışan Fatih Aslan’ın bir araya gelerek kurduğu bir televizyon kanaldır. İZ TV ile Türkiye’nin ilk yerli belgesel kanalına da imza atmış olan ekip, bu kez Habitat TV yayınları ve içerikleriyle karşımıza çıkıyor. Habitat TV ile ilgili olarak özgün yayınlar yapmak adına yola çıkıldığını belirten Coşkun Aral, Habitat TV’nin yeni kuşakları dünyayla tanıştıracaklarını da söylüyor. 

Habitat TV Programlar 

Habitat TV Nasıl İzlenir?

Yerli yapımlar ve içeriklerle bugün seyircinin karşısına çıkan Habitat TV’de belgesel, sahne sanatları, klasik müzik ve caz sohbet programları, teknoloji içerikli programlar, tarih, doğa ve mekanların konuşulacağı içerikler yer alacak. Klasik müziğin önemli isimlerinin sohbetini ve konserlerini, gençler için 13 dakikayı geçmeyen Youtube tarzı programları, hayata, spora, doğaya, kitaplara dair pek çok içeriği buradan izleyebileceksiniz. 

‘Habitat TV’de, Coşkun Aral ile belgesel ve Haberci, Kerem Görsev ile Caz, Serhan Bali ile Klasik Yolculuk, Timur Akkurt ile Tekno Safari, Ara Güler’in anısına Fatih Aslan ile  ARA’lıyorum, Betül Kanbolat ile Kitaplı Günler, Nihan Hantal ile Nefes Al, Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel, Fuat Ergin ile Hep Hip Hop, Tuğçem Akgün ve Engin Aygün ile Atlantis’in Çocukları, Yasin Köse ile Yalnız Doğa, Babür Vatansever ile Hiç Durma, Mukaddes Cansu ile İyi Yaşa, Kubilay Sakarya ile Yaşayan Mekanlar, Yiğit Tahtalıoğlu ile Her Şeye Dair, Mehmet Hasan Bozkurt ile Kayıp Dünya, Müjde Yazıcı Ergin ile Karşı Cins, tanıdık yüzlerle Memleket Nere, Çağdaş Ozan Karabay ile Berlin Günlükleri, Aslı ve Can Hocaoğlu ile Kamp Yapsak, Didem, Murat ve Uzay Arı ile Yürüyen Evimiz, Feride Bozcu ile Konuşan Tarih, Babür Vatansever ile Hiç Durma programları yer alıyor. Kısacası; sanat, doğa, spor ve gezmeyi sevenlerin, macera tutkunlarının bir noktada buluşacağı içeriklerle yayın hayatına başlıyor diyebiliriz. Kadroda yer alan isimlerden de anlaşılacağı gibi alanında uzman kişileri göreceğimiz Habitat TV’de özgün, yerli ve evrensel programlarla karşılaşacağız.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Yanlış Signel’e Yatırım Yapıldı: Şirketin Hisseleri Yüzde 1100 Arttı

Rekabet Kurulu WhatsApp’a Soruşturma Açtı

Amazon Prime Video, Ocak Ayı İçeriklerini Açıkladı

3 YORUMLAR

  1. Merhaba. Samsung Smart tv kullanıyorum. Kendinden uydu alıcı özelliği var. Kanal eklemeye çalıştığımda Türksat 4 A 11853 H 25000 değerlerini bulamadım. En yakın 11855 buldum. Ne yapmam gerekiyor. Teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz