Nike Yeni Reklam Filmi

Nike, içerisinde dünyaca ünlü sporcuların yer aldığı dinamik ve farklı spor kollarına dair görüntülerin birbiriyle birleştirilerek bir bütün halinde ekrana getirildiği yeni reklam filmi ile özellikle sosyal medya platformlarında büyük beğeni topladı. Aktarılan detaylara göre; reklamın yapım aşamasında, 4 bin farklı aksiyon sekansı tarandı.  

Nike, kısa bir süre önce içerisinde dünyaca ünlü sporcuların yer aldığı dinamik ve farklı spor kollarına dair görüntülerin birbiriyle birleştirilerek bir bütün halinde ekrana getirildiği yeni bir reklam filmi yayınladı. “Bizi Kimse Durduramaz” kampanyasının üçüncü reklam filmi olma niteliği taşıyan yapım, NBA’in geri dönüşüyle de aynı zamana denk geldi. Aktarılan detaylara göre; Megan Rapinoe tarafından anlatılan kampanyada, sporun bir ilham kaynağı olması kutlandı. Yapım içerisinde; kapalı spor salonlarının ve boş stadyumların, sporcuların kendilerini daima ileri taşımalarına ve kendilerine inanmalarına engel olmadığı mesajı verildi.  

Birleştirilen görüntülerin oluşturduğu reklam kampanyası için 4 binden fazla aksiyon sekansı tarandı. 24 farklı sporun temsil edildiği ve 53 sporcunun yer aldığı reklam filminde, taranan görüntülerden 72 final sekansı seçildi. Reklam kampanyasında ayrıca, dünyadaki sporcular tarafından paylaşılan ortak duyguların da altı çizildi. Bununla birlikte “Bizi Kimse Durduramaz” kampanyası; Megan RapinoeLeBron James, Naomi Osaka, Eliud KipchogeCaster SemenyaCristiano Ronaldo, Giannis AntetokounmpoSerena Williams, Colin Kaepernick ve Kylian Mbappé gibi seçkin ve önemli sporculardan oluşan bir kolektif de sundu. 

RapinoeNike ‘Bizi Kimse Durduramaz’ kampanyası hakkında konuştu 

Nike Bizi Kimse Durduramaz

Nike ‘Bizi Kimse Durduramaz’ kampanyası ile ilgili duygularını dile getiren ve kampanyanın da anlatıcısı olan Rapinoe, açıklamasında “Oyuncular sahaya dönmüş olabilirler, ancak eski bir normale dönmüyoruz. Bu dünyayı yeniden tasarlamaya ve daha iyi hale getirmeye devam etmeliyiz. Bütün bu insanlar sokaklarda, seslerini çıkartıyorlar ve bu sesler duyuluyor. İnsanlardan bu ana kadar enerjik olmalarını ve bunu kaybetmemelerini istiyorum. Bunun herkesin sorumluluğu olduğuna inanıyorum, değişim bu sayede olacak!” ifadelerine yer verdi.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Pandemide Spor Yapma Alışkanlıklarımız Nasıl Etkilendi? 

Riot Games Valorant’ın espor Ekosistemi Ignition Series Turnuvasını Hayata Geçiriyor

World of Warcraft Classic eSporu Başlıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz