TechTalk 7 Podcast
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #7’ podcast, Tekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, yedinci bölümüyle 28 Mart Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicilerle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan ve Burak Bayburtlu, yeni teknolojiler ve bilimsel gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise haftalık bültenleriyle, yayına katılım sağladı. 

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #7’ podcastTekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, yedinci bölümüyle 28 Mart Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicisiyle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan ve Burak Bayburtlu; teknoloji gündemi, yeni teknolojiler ve bilim dünyasındaki gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise hazırladıkları haftalık haber bültenleriyle, yayına katılım sağladı. Bu hafta ‘TechTalk’ ekibinin gündemine taşıdığı konular arasında; Çin’in Tesla araçları askeri personel ve kamu personelleri için yasaklaması, Elon Musk’ın cevabı, Dark Web üzerinden Bitcoin karşılığı şirket tüyolarını satan SpaceX mühendisi, Acer’a yapılan 50 milyon dolarlık fidye yazılımı saldırısı, Apple’ın kutuya şarj adaptörü koymadığı gerekçesiyle Brezilya’da aldığı para cezası, koronavirüs ile ilgili yapılan aşı karşıtı paylaşımlar, COVID-19’un gizli belirtilerini tespit edebilen kol bandı, YouTube’un otomatik ürün tanıma özelliği, Mars Nüwa City ve Xiaomi’nin elektrikli otomobil projesi de yer aldı. Ayrıca izleyiciler, yorum kanalından ‘TechTalk’ ekibine katılarak teknoloji gündemine ilişkin fikirlerini aktardı.   

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Timur Akkurt YouTube kanalına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın!  

‘TechTalk’un 28 Mart’ta yayınlanan yedinci bölümünü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #6’ Podcast Yayında!

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #5’ Podcast Yayında!

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #4’ Podcast Yayında! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz