TechTalk 4 Podcast

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #4’ podcast, Tekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, dördüncü bölümüyle 11 Mart Perşembe akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicilerle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yeni teknolojiler ve bilimsel gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise haftalık bültenleriyle, yayına katılım sağladı.  

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #4’ podcastTekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, dördüncü bölümüyle 11 Mart Perşembe akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicisiyle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu; teknoloji gündemi, yeni teknolojiler ve bilim dünyasındaki gelişmeleri konuştu. Tekno Safari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri ise hazırladıkları haftalık haber bültenleriyle, yayına katılım sağladı. Bu hafta ‘TechTalk’ ekibinin gündemine taşıdığı konular arasında; Microsoft Mesh karma gerçeklik platformu, Netflix zammı, Twitter’ın Spaces isimli sesli sohbet özelliği, Deep Nostalgia uygulaması, ‘SN10 roket prototipinin patlaması, Perseverance’ın iMac işlemcisi, dijital ikiz, kafa derisine yapılan e-dövme ve Boston Dynamics’in polisle operasyona çıkan robot köpeği Digidog da yer aldı. Ayrıca izleyiciler, yorum kanalından ‘TechTalk’ ekibine katılarak teknoloji gündemine ilişkin fikirlerini aktardı.   

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Timur Akkurt YouTube kanalına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın! 

TechTalk’un 11 Mart’ta yayınlanan dördüncü bölümünü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #1’ Podcast Yayında!

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #3’ Podcast Yayında! 

Haftalık Teknoloji Sohbeti ‘TechTalk’ Podcast Yayında! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz