hellbound-2-sezon-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Geçtiğimiz hafta çıkış yapan Hellbound dizisi, çıktığı günden bu yana birçok ülkede en popüler dizi olarak devam ediyor. Bununla birlikte kullanıcılar, Hellbound 2. sezon konusunda açıklama beklemeye başladı.

19 Kasım 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanan Güney Kore içeriği Hellbound, çıktığı günden bu yana TOP 10 listesinin zirvesinde durmaya devam ediyor. Bununla birlikte kullanıcılar, Hellbound 2. sezon konusunda açıklama beklemeye başladı.

Hellbound konusu

hellbound-konusu-teknosafari

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar. İnsanlar, bu dünyadan olmayan iblislerin güpegündüz bir adamı vahşice öldürmesini dehşet içinde izler. Jung Jinsu yalnızca günahkârların cehenneme gönderildiğini açıklar. Yeni Doğru, cehenneme mahkûm edilen Park Jungja’ya kaderinin belli olduğu anı canlı yayımlama hakkı karşılığında yüklü miktarda para teklif eder. Dehşet içindeki dünyaya seslenen Jinsu, insanlara erdemli yaşamalarını öğütler. Dedektif Jin Kyunghun kayıp kızını arar. Ok Başı, Min Hyejin’i hedef alır. Bae Youngjae, iş arkadaşını bir balık tutma noktasına kadar takip eder ve burada korkunç görüntülere tanık olur. Kehanet Meleği hiç beklenmedik bir yerde ortaya çıkar.

Hellbound oyuncuları

hellbound-oyuncu-teknosafari

Dizinin oyuncu kadrosunda Yoo Ah-in, Park Sang-hoon, Kim Hyun-joo gibi isimler yer alıyor.

Not: Sol taraf, oyuncuların gerçek isimleri, sağ taraf ise oyuncuların dizideki isimleri.

  • Yoo Ah-in: Jeong Jin-soo
  • Park Sang-hoon: Young Jeong Jin-soo
  • Kim Hyun-joo: Min Hye-jin
  • Park Jeong-min: Bae Young-jae
  • Won Jin-ah: Song So-hyun
  • Yang Ik-june: Jin Kyeong-hoon
  • Kim Shin-rok: Park Jeong-ja

Hellbound 2. sezon olacak mı?

Hellbound, Netflix’te ilk yayınlandığı gün Squid Game’in izlenme oranını geçmesi ile gündeme gelmişti. IMDb üzerinde 10 binden fazla kullanıcının oylaması ile 6.7/10 puana sahip olan dizi, muhtemelen 2. sezon onayı alacaktır. Ancak henüz konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmış değil.

İlginizi Çekebilir:

Lost in Space 4. sezon çıkacak mı? – 2021

La Casa de Papel ‘den duyuru geldi: Berlin karakterine özel dizi!

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 tanıtıldı: İşte özellikleri

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz