Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Akıllı telefon üreticisi olan ve Çin merkezli bir şirket olan Realme, bütçe dostu ve zengin özellikli telefonları ile tanınan markalardan birisi. Oppo’nun alt markası olarak kurulan ve çok kısa bir sürede popülerlik kazanan marka, son olarak GT2 modelini tanıttı.

Birçok ürünü için fiyat performans odaklı çalışan Realme, son olarak GT2 modeli ile kullanıcıların karşısında. Hem fiyatı uygun hem de özellik açısından son derece zengin telefonlarla tanınan marka, şimdi de amiral gemisi seviyesinde, fiyatı da performans ürünü düzeyinde olan GT2 ile piyasada. İşte yepyeni GT2’nin bazı özellikleri ve ürüne ilişkin detaylar!

Tüm Aranan Özellikler Bir Arada

Dünyaca ünlü ve aynı zamanda da Realme Tasarım Stüdyosunun önemli isimlerinden olan Endüstriyel Tasarımcı Naoto Fukasava, markanın GT2 modeli fikrinin nasıl doğduğunu açıkladı. “Her şey tek bir soruyla başladı: Nasıl hem çevre dostu, hem estetik açıdan hoş, hem de dayanıklı bir ürün ortaya koyarız?” diyen Fukasava, bu sözüyle GT2’nin birçok istenileni bir araya getiren bir ürün olmasını istediklerini belirtiyor. Çevre dostu ama aynı zamanda estetik ve dayanıklı bir ürün. Diğer yandan Realme GT2, önemli bir özelliğe daha sahip. Çünkü telefon, dünyanın ilk TCO 9.0 sertifikalı akıllı telefonu olarak tanınıyor. Sosyal açıdan sorumlu üretim sürecini kabul eden GT 2, tasarımı ve yapımı için 40’ın üzerinde sürdürülebilirlik performans göstergesine uygun olarak TCO 9.0 sürdürülebilirlik sertifikası almış durumda.

Realme GT2 Teknik Özellikleri

Pürüzsüz 120Hz AMOLED ekrana sahip olan Realme GT2, aynı zamanda dünyanın ilk biyopolimer akıllı telefon tasarımına sahip. SABIC ile işbirliği içinde, ISCC sertifikalı bir biyopolimerden üretilen dünyadaki ilk akıllı telefon arka panelidir. İşlemci cephesinde Snapdragon 888 tarafından desteklenen telefon, birinci sınıf bir amiral gemisi olarak tanımlanıyor. Sadelik ve yüksek teknolojinin bir araya geldiği ürün, aynı zamanda hızlı şarj özelliğine de sahip. 65W SuperDart şarj ile ürün yalnızca 33 dakikada %100 şarj edilebiliyor. Çevre dostu paketleme ile elinize ulaşan Realme GT2, 12 GB Ram ve 256 GB depolama kapasitesine sahip.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz