oppo league of legends ürünler

Oppo, ‘Riot Games’ ile yaptığı ‘League of Legends’ iş birliği kapsamında 2020 Dünya Şampiyonası’na özel ürünler piyasaya süreceğini duyurdu. Oppo Find X2 League of Legends Esports: World 2020 Sürümü’ ve ‘Oppo Watch League of Legends Limited Editions’ın da içlerinde yer aldığı sınırlı sayıdaki ürünlerin, yalnızca Çin pazarında tüketici beğenisine sunulacağı belirtildi. 

Oppo, ‘Riot Games’ ile yaptığı uzun süreli anlaşmanın bir parçası olan ‘League of Legends’ iş birliği kapsamında 2020 Dünya Şampiyonası (S10)’na özel ürünler piyasaya süreceğini duyurdu. İş birliğine özel, resmi bir şarkı ve müzik videosu da yayınlanacağı ifade edildi. Şirket; Oppo Find X2 League of Legends Esports: World 2020 Sürümü’ ve ‘Oppo Watch League of Legends Limited Editions’ın da içlerinde yer aldığı sınırlı sayıdaki ürünlerin, yalnızca Çin pazarında tüketici beğenisine sunulacağını belirtti.  

Oppo Küresel Pazarlama Başkanı William Liu, konuya ilişkin açıklamasında “LOL Esports’un akıllı telefonda ilk küresel iş ortağı olan OPPO, markayla yeniden iş birliği yapmayı ve kullanıcılarına özelleştirilmiş yüksek kaliteli ürünler sunmayı dört gözle bekliyor. Yalnızca bir e-spor simgesi olmakla kalmayan LOL, aynı zamanda OPPO’nun mükemmellik için çabalamak ve kullanıcıları için benzersiz deneyimler yaratmakla ilgili inandığı değerleri de paylaşıyor” ifadelerine yer verdi. 

Konuyla ilgili konuşan ‘Riot Games’ Global Esports Ortaklıkları ve İş Geliştirme Başkanı Naz Aletaha ise açıklamasında; “Hayranlarımıza LOL Esports’tan ilham alan yüksek teknolojiye sahip ürünler sunmak için OPPO ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçen yıl, OPPO ile küresel turnuvada ortaklık yapan ilk şirket biz olduk. OPPO’nun tasarıma ve yeniliğe olan tutkusunu takdir ediyoruz. Birlikte, dünya çapındaki hayranlarımıza daha fazla eğlence sunmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.  

Oppo ve ‘League of Legends’ iş birliği teması, ‘Efsane Olun’ olarak belirlendi 

Oppo League of Legends İş Birliği

Aktarılan detaylara göre; Oppo veLeague of Legends’ iş birliği ve ortaklığının teması, ‘Efsane Olun’ olarak belirlendi. League of Legends (LOL)’ın, benzersiz bir oyun ortamı sunarak dünyanın dört bir yanından birçok oyuncuya bir ‘efsanenin yolculuğunu’ deneyimleme fırsatı yaşattığı belirtildi. Nexuslarını korumak için gece gündüz saatlerce pratik yapan oyuncuların, gerçek bir efsane olma yolunda ilerlediği ifade edildi. Şirket ayrıca; League of Legends’ın OPPO’ya ilham veren özelliğinin, oyunun ve oyuncularının tutkulu ve yenilikçi ruhu olduğuna işaret etti.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Oppo, İlk Akıllı Televizyon Modelini 19 Ekim’de Tanıtacak 

‘Oppo A73 5G’ Akıllı Telefon Modelinin Özellikleri Sızdırıldı! 

Çift Ön Kameralı Telefon Oppo Reno 4 Lite Kutu Açılımı (Video)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz