Huawei, geçen aylarda tanıttığı ilk kulak üstü kulaklığı Huawei FreBuds Studio resmi olarak satışa çıktı. Huawei FreeBuds Studio, gelişmiş gürültü engelleme ve Hi-Fi özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Huawei FreeBuds Studio, dahili IMU sensörü ve mikrofon sisteminden oluşan dinamik bir gürültü algılama sistemi ile ANC kontrol sistemine sahip. Dinamik algılama sistemi, kulaklıkların ortam seslerini doğru bir şekilde tanımlamasına izin verirken, ANC kontrol sistemi etrafındaki sesleri belirlemek için birden fazla mikrofon kullanıyor ve böylece üç mod arasında akıllıca geçiş yapıyor: Ultra Mod, Genel Mod ve Rahat Mod.

Akıllı ANC özelliklerine ek olarak Huawei FreeBuds Studio ayrıca iki Duyma Modu, Farkındalık Modu ve Ses Modu sağlıyor. Sokakta yürürken, Farkındalık Modunu etkinleştirmek için sol kulaklıktaki ANC düğmesine basıldığında, araçların seslerinden haberdar olunabilir ve müzik dinlerken kullanıcı güvenliği sağlanabilir. Huawei FreeBuds Studio ayrıca, daha net insan konuşmasını vurgularken ortam sesini azaltabilen benzersiz bir ses moduna sahip. Bu mod, kullanıcıların kulaklıkları çıkarmadan hızlı konuşma yapabilecekleri anlamına gelir. Bu modu kullanarak, metrodaki veya hava alanındaki duyurulardan da kullanıcılar haberdar olabilir.

Hi-Fi kalitesinde müzik için yüksek çözünürlüklü ses

FreeBuds Studio, yüksek çözünürlüklü müzik çalarlarda yaygın olarak kullanılan Hi-Fi seviyesinde bir ses yongası ile güçlendirildi. Saf ve ayrıntılı sesler üretmek için ses sinyali bozulmasını ve arka plan gürültülerini etkili bir şekilde azaltan kulaklıklar ayrıca daha geniş bir frekans tepkisi ve daha yüksek hassasiyet sağlayan 4 katmanlı 40 mm polimer diyaframa sahip. Çip ve diyaframdaki bu inovasyon, FreeBuds Studio’nun 4 Hz ile 48 kHz arasında ultra geniş bir frekans tepkisi aralığı sunmasına ve zengin ayrıntılara sahip yüksek çözünürlüklü müzik dinletebilmesine olanak tanıyor.

Çift cihaz tanımlı benzersiz bağlantı seçeneği

Ara bağlantı çağı giderek daha hızlı bir şekilde ilerlerken, birden fazla cihaza sahip olmak dijital vatandaşlık için bir norm haline geldi. FreeBuds Studio, Android, iOS ve Windows cihazlarla çift cihaz bağlantısını desteklediği için, kullanıcı birden fazla cihaz kullanıyorsa bağlantı değiştirmesine gerek kalmıyor. Örneğin, FreeBuds Studio aynı anda bir tablet ve akıllı telefona bağlanabiliyor. Tablette müzik dinlerken veya bir video izlerken, akıllı telefonu yeniden bağlamadan kulaklıkları kullanarak telefon konuşmaları yapılabiliyor

Daha da önemlisi, FreeBuds Studio, 360 derecelik Bluetooth sinyal kapsama alanı sunan çift anten tasarımına sahip sektördeki ilk kulaklık. Antenler, sinyal engellemesini akıllıca algılayarak ve diğer antene otomatik olarak geçerek, örneğin havalimanında ve güçlü sinyal paraziti olan diğer yerlerde bile kararlı bağlantı ve kesintisiz arama deneyimi sağlıyor.

Huawei FreeBuds Studio Türkiye fiyatı

Geometrik sadelikten ilham alarak şık bir görünüm ve rahat bir kullanım sunan Huawei FreeBuds Studio, Siyah ve Şampanya Sarısı renk seçenekleriyle satışa çıktı. Tüketiciler 3.499 TL fiyat etiketiyle satın alabilir. 

İlginizi Çekebilir:

Huawei’den Çinli Şirketlere ‘HarmonyOS’ Çağrısı! 

Huawei’nin İlk Kirin 990’lı Dizüstü Bilgisayarının Özellikleri Ortaya Çıktı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz