Dijital içerik platformu BluTV, yaptığı yeni bir açıklamada 2021 yılında bünyesine ekleyeceği içeriklerin listesini açıkladı. BluTV, açıklamasında devam eden dizilerinin yeni sezonlarıyla birlikte platforma eklenecek yeni dizileri, belgeselleri, talk show’ları ve diğer içeriklerin kullanıcısıyla buluşacağını dile getirdi.

Yerli dijital içerik platformu BluTV, şirketin 2021 yılında kullanıcılara sunacağı yeni içeriklerini açıkladı. 2020 yılında 10 bin saatlik bir içerik programı hazırlayan platform bu yıl ise izleyicisine 15 bin saatlik içerik sunacak. Bu bağlamda şirket, hem daha fazla abone sayısına ulaşmayı hem de mevcut abonelerini memnun etmeye odaklanıyor.

Çağatay Ulusoy dönem dizisiyle BluTV’de olacak

Türkiye’deki dijital içerik sektörünün yüzde 43’üne sahip olan BluTV, 2021 yılında kullanıcılarına, Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu 60’lı yılları konu alan bir dönem yapımı sunacak. Çağan Irmak’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu yapım  “Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı” ismiyle anılıyor. BluTV’ya özel olacak bu dizi 60’lı yıllarda her şeyini kaybeden bir yapımcının hayat hikayesini konu alıyor. 

Fenomenlerin başrolde olduğu dizi: HİÇ

BluTV’de 2021 yılında izleyici beğenisine sunulacak bir diğer yapım ise “HİÇ” olacak. Bir gençlik dizisi olan bu yapım üniversiyes hayatına adapte olmaya çalışan bir grup genci konu edinecek. Dizinin başrollerinde Semih Varol, Doğanay, Sera ve Uzun Makarna gibi sosyal medya fenomenleri yer alacak.

Okan Bayülgen Renkli Rüyalar Oteli Programıyla BluTV’de

Okan Bayülgen’in sunacağı Renkli Rüyalar Oteli isimli programda, ünlü isim her bölümde farklı bir konuk ağırlayacak. Hayata ilişkin sohbetlerin yer alacağı program 2021 yılında BluTV’den izlenebilecek. Renkli Rüyalar Oteli ile birlikte BluTV’de ayrıca Mahallem: Karagümrük ve Dövüşçü gibi programlar da yer alacak.

BluTV’nin 2021 yılında kullanıcılarına sunacağı yeni içerikler bu kadar değil. Şirket, Bonkis ismini verdiği bu yapımla trajikomik hikaye-severleri memnun edecek gibi görünüyor. Başrollerinde  Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Sergen Deveci ve Öykü Naz Altay ünlü isimlerin yer aldığı yeni yapımı kullanıcılar bu yıl izleyebilecek. 

Dijital içerik platformu ayrıca bu yıl, Acans, Doğu ve Saklı isimli yeni yapımlarını da izleyenlerine sunacak. BluTV, 2021 yılında hayata geçireceği yeni projelerinin yanı sıra, sevilen dizi Aynen Aynen’in beşinci sezonunun geleceğini de duyurdu. Bunun yanı sıra Sokağın Çocukları, Pavyon gibi dizilerin de yeni sezonları BluTV’de olacak.

İlginizi Çekebilir:

‘Exxen’in, Kullanıcı Sözleşmesini ‘BluTV’den Kopyaladığı Ortaya Çıktı!

BluTV, ‘Friends’ Dizisini Tüm Sezonlarıyla Birlikte İçerik Arşivine Ekledi! 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz