Okuma Süresi
2 dakika

Çin’in en büyük şirketlerinden olan Huawei, inovatif ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dünyada ilk kez akıllı saat ve kablosuz kulaklığı tek ürüne indirgemeyi başaran HUAWEI, WATCH Buds’ını global pazarda satışa sundu.

Huawei Kablosuz Kulaklığı, Akıllı Saatin İçine Entegre Ederek İlki Başardı

Amerika’dan aldığı ambargo nedeniyle akıllı telefon piyasasında bir dönem tökezleyen Huawei, şimdilerde hem yeni akıllı telefonları hem de farklı ekosistem ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Çin’deki lansmanında akıllı saat ve kablosuz kulaklık konseptini tek bir ürüne indirgediğini açıklayan marka, şimdi de Avrupa lansmanının ardından HUAWEI WATCH Buds ismini verdiği ürününü satışa sundu. Bakalım HUAWEI WATCH Buds’ın özellikleri nelermiş?

HUAWEI WATCH Buds, akıllı saat görüntüsünün altında kablosuz kulakları da içeriyor. Bu kulaklıklara erişmek için tek yapmanız gereken, saat kadranına basit bir şekilde basmak ve kapak benzeri bölmeyi serbest bırakmak. Kadranın içinde, kulaklıkların kapağa manyetik olarak tutturulduğunu göreceksiniz. Ses kalitesine geldiğimizde ise birçok kullanıcının şüphesi olabilir ancak küçük kulaklıklar, güçlü, tam frekanslı ve yüksek çözünürlüklü ses sunmasını sağlayacak şekilde dört manyetik Tam Aralıklı Düzlemsel Diyafram sürücüsü ile donatılmış.

Türkiye’de de Satışa Sunuldu!

Ayrıca HUAWEI WATCH Buds kulaklıklar, Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve Üçlü Uyarlanabilir EQ özelliğini de destekliyor. Ayrıca, kablosuz kulaklıkları, sol ve sağ kulaklık arasında ayrım yapmaya gerek bırakmıyor. Adaptif Tanımlama Teknolojisi, sol ve sağ ses kanallarını otomatik olarak tanımladığı için kullanıcıların hangi kulaklığı hangi kulaklarına taktıklarına dikkat etmeleri gerekmiyor.

HUAWEI WATCH Buds, korozyon direncine sahip rafine bir çelik kasa içine yerleştirilmiş. 1,43 inç, 466 x 466 çözünürlüklü geniş yüksek çözünürlüklü AMOLED ekran bizleri karşılıyor. 4,99 mm kalınlığındaki HUAWEI WATCH Buds, sekiz kanallı fotoelektronik sensörler, ultra mikro hassas döner modülü, kulaklık şarj ünitesi, manyetik bağlantı ünitesi ve içine yerleştirilmiş bir çift TWS kulaklık dahil olmak üzere bir çerçeve içinde 21 katmanlı bileşen içeriyor.

HUAWEI Watch Buds, HUAWEI Online Mağaza üzerinde 9.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bu fiyata 1 yıllık HUAWEI kayıp kulaklık desteği, HUAWEI Akıllı Tartı 3 ve Watch Serisi Kablosuz Şarj Cihazı hediyeleri de dahil.

div>Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz