PUBG Güncelleme 11.1 tüm platformlar için yayınlandı. PUBG Güncelleme 11.1, Güney Amerika’nın dağlık bölgelerinde yer alan ve popüler bir 3×3 harita olan Paramo’yu yeniden tanıtıyor. 

Tüm platformlarda oynanabilen PUBG 11.1 Güncellemesi ayrıca yeni bir dereceli sezonun başlangıcına dikkat çekiyor. Yeni Acil Durum Toplama eşyalarını tanıtıyor. Ustalık Madalyası sistemini genişletiyor ve daha da fazlasını sunuyor.

Aşağıda detaylı güncelleme notlarına erişebilirsiniz. PC yama notlarına buradan, konsol yama notlarına ise buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca en son 11.1 yama raporu videosunu bu linkten izleyebilirsiniz. Sezon 11 materyallerini buradan edinebilirsiniz.

Yeni Dereceli Sezon

Sezon 11’den itibaren Dereceli Sezonlar iki aylık bir süre boyunca devam edecek, yani bu sezonlar artık Survivor Pass’ler ile paralel çalışmayacak. Bu sebeple de ödüllerin nasıl dağıtılacağına ilişkin düzenlemeler yapıldı. Ek olarak, PUBG’nin Esports modunda görülen oranlarla daha uyumlu olması için tüm haritalarda tüm silahların belirme oranları artırıldı.

Acil Kurtarma Balonu

Oyuncuların ve ekiplerinin savaş alanlarından bir sonraki güvenli bölgeye hızlı bir şekilde geçmesini sağlayan yeni bir taşıma aracı eklendi. Acil Kurtarma ile oyuncular, yüksek irtifalı bir Fulton Balonu ateşleyebilir. Balon, tamamen şişirildikten sonra 60 saniye içinde bir uçak oyuncuları almak için gelecek. Uçak geldiğinde, en fazla dört oyuncu uçağa alınacak.  Aşağıdaki savaş alanına paraşütle atlamaya karar verene kadar Beyaz Bölge’nin merkezine doğru taşınacak. Bu eşya ağırlığına ve yakındaki düşmanların dikkatini daha fazla çekebilmesine rağmen, Mavi Bölge’den kaçmak, düşman kontrolündeki bölgeyi hızla geçmek veya güçlü teçhizat bulmak amacıyla uzak bir yeri yağmalamak için kullanılabilir. Acil Kurtarma Balonu, yalnızca Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’de bulunan yağmalanabilir bir eşya.

Ustalık Madalyaları

Oyuncuların önemli oyun içi başarılarını takip etme ve vurgulama yollarını geliştirmek için Sezon 11, Ustalık Madalyası sistemine güncellemeler getiriyor. Artık, mücadele durumlarına, hayatta kalmaya bağlı ve zorlukla hayatta kalma ile ilgili olan “So Close” madalyası gibi, çeşitli savaş alanı başarılarıyla kazanılabilecek 10 yeni madalya mevcut. Ustalık Madalyaları hem Normal hem de Dereceli maçlarda kazanılır fakat Arcade, Lab veya Özel maçlarda kazanılamaz.

PUBG ID

Ustalık Madalyası güncellemesiyle ilgili olarak, oyuncular artık yenilenen PUBG ID’nin bir parçası olarak kazandıkları madalyaları sergileyebilecekler. Oyuncular en fazla iki madalya ekleyebiliyor. Ayrıca Özelleştirme sekmesi üzerinden PUBG ID’yi kişiselleştirmek için ek hamlelerde bulunabilirler.

İlginizi Çekebilir:

Ücretsiz ve Düşük Sistem Gereksinimi İsteyen PUBG LITE Kapanıyor

PUBG Mobile Geliştiricilerinin Yeni Oyunu Undawn Duyuruldu

Süveyş Kanalı Krizi, Mars’ın İlk İnsanlı Şehri, Yemeksepeti Hacklendi | Haftalık Teknoloji Programı:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz