Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

‘Pro Max’ modellerinin yerini alması beklenen iPhone 15 Ultra ile ilgili yeni iddialar ortaya atılıdı: Apple bu telefonda çift ön kamera kullanabilir!

Teknolojinin öncü isimlerinden Apple, geçtiğimiz haftalarda düzenlediği Far Out etkinliğinde yeni telefonu iPhone 14 ailesini tanıttı. Her yıl eylül döneminde yeni bir telefonla kullanıcı karşısına çıkan Apple’ın yeni telefon serisi de kullanıcıların ilgisini gördü. Hatta telefonun Türkiye’de satışa çıkmasından bir gece önce mağaza önünde uzun kuyruklar oluştu.

Meraklılarını heyecanlandıran bu telefonların çıkışından kısa süre sonra ise bir sonraki iPhone 15 ailesi ile ilgili sızıntılar, online ortamlarda yayılmaya başladı. Sızıntılar, Apple’ın Pro Max isminden vazgeçerek yeni telefonunda ‘iPhone 15 Ultra’ ismini kullanacağını ve ‘dynamic island’ özelliğinin standart hâle gelebileceğini gösteriyordu.Şimdi ise gelecek yıl çıkacak olan iPhone 15 Ultra ile alakalı yeni bir iddia ortaya çıktı. ‘Majin Bu’ isimli bir Twitter kullanıcısının paylaşımı, iPhone 15 Ultra’nın ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacağını gösterdi.

iPhone 15 Ultra Çift Ön Kamerayla Gelebilir!

Önceki gün Twitter’da bir paylaşım viral oldu. Majin Bu adlı kullanıcı, iPhone 15’in özellikleriyle ilgili, sağlam bir kaynaktan bilgiler aldığını açıkladı. Bir görsel de paylaşan kullanıcı, iPhone 15 Ultra’nın ön kamerasında iki selfie kamerası kullanarak kendi içinde bir ilke imza atacağını iddia etti.

Ayrıca bilgilerde, telefonun USB-C bağlantı noktasıyla ve en az 256 GB depolama seçeneği ile geleceğine de yer verildi. iPhone 15 Pro ile iPhone 15 Ultra farklarına da değinen sızıntı, iPhone 15 Pro’nun 128 GB’tan başlayan depolama ile çıkış yapacağını ve USB-C’ye sahip olacağını gösterdi. Son olarak, iPhone 15 Pro’nun Ultra’nın aksine tek ön kamera ile geleceği de aktarıldı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz