Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Bu yıl toplam üç adet ‘2023 En İyi İnovasyon’ ödülü alan LG OLED, bu sayede 11 yıl kez üst üste bu alanda ödüllendirilmiş oldu.

Yaşan tarzını iyileştiren ve en yeni teknolojik ve tasarımsal çözümler sunan LG Electronics LG OLED özelliğine sahip bilgisayar donanımları, oyun ve video görüntüleme kategorilerindeki ürünleriyle aldığı gıpta ile bakılan üç En İyi Yenilik Ödülü de dahil olmak üzere iki düzineden fazla CES® 2023 İnovasyon Ödülü almaya hak kazandı.

Dünyanın en büyük yıllık tüketici elektroniği ticaret fuarı olan CES’in arkasındaki kuruluş olan Tüketici Teknolojisi Derneği (CTA) tarafından her yıl CES İnovasyon Ödülü programı ile çok sayıda cihaz ve teknoloji kategorisinde yenilikçi tüketici ürünlerini ve hizmetleri ödüllendiriliyor.

28 Ödülden 10 Tanesi LG OLED TV’ye Gidiyor

LG’nin CES 2023’te alacağı 28 ödülden 10 tanesini LG OLED TV‘ler alacak, böylece bu yıl şirketin kendinden aydınlatmalı TV’lerinin CES İnovasyon Ödüllerini üst üste aldığı 11. yıl oldu. Çeşitli yenilikçi form faktörleriyle tüketicilere çeşitli izleme deneyimleri sunduğu bilinen LG OLED TV’ler, canlı, doğru renkler, derin siyahlar ve sonsuz kontrast sunan olağanüstü görüntü kalitesiyle dünya çapında tüketiciler tarafından da oldukça beğeniliyor.

LG OLED Flex’e Çift Ödül

88-inç LG SIGNATURE OLED 8K TV üç kategoride ödüllendirilirken, ilham verici ultra geniş 97 inç OLED ve dünyanın ilk bükülebilir 42 inç OLED ekranına sahip çığır açan televizyonu LG OLED Flex ise çifte ödül aldı.

LG’nin ev aletleri kategorisinde CES 2023 İnovasyon Ödülü alan ürünleri arasında, hava temizlemede yeni bir konsept sunan LG PuriCare Aero Furniture ve Steam Mop özellikli birinci sınıf LG CordZero All-in-One Tower da yer alıyor. Bir yerleştirme istasyonu görevi gören yenilikçi All-in-One Tower özelliğine sahip LG CordZero elektrikli süpürgeler, antibakteriyel toz torbasına, çıkarılıp yıkanabilen motor koruma filtrelerine ve ince toz parçacıklarının kaçmasını önleyen yüksek verimli otomatik çöp kutusu boşaltma sistemine sahip olmasıyla öne çıkıyor.

LG WashTower™ Compact, LG UltraGear™ OLED oyun monitörü ve LG XBOOM 360 Bluetooth hoparlör sistemi de ödül alan ürünlerden bazıları.

LG’nin CES 2023 Inovasyon Ödülü alan tüm ürünlerinin tam listesi CES 2023’de duyurulacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz