PUBG: New State, çıkışının ardından geçen süre ile birlikte 20 milyondan fazla indirildi. Bununla birlikte PUBG: New State, hem Google Play Store hem de App Store içerisinde 165 ülkede en popüler oyun olmayı başardı.

Krafton tarafından geliştirilen yeni mobil battle royale oyunu PUBG: New State, çıktığı ilk günden bu yana hem Android hem de iOS kullanıcılarının favori oyunu oldu. 1 haftada 20 milyondan fazla indirmeyi aşan PUBG: New State 165 ülkede en popüler oyun oldu.

New State, 17 farklı dilde ve oynaması tamamen ücretsiz bir mobil oyun. 2051 yılında geçen PUBG: New State, standart PUBG: Battlegrounds oyununda bulunan modların üzerine geliştirmeler ile birlikte yeniden oyuncular ile buluştu.

PUBG: New State Kıdemli Yapımcısı Minkyu Park, oyunun gidişatı ile ilgili “Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularımızın desteği ve coşkusu olmadan oyunun bu erken başarısı mümkün olmazdı,” dedi ve “ PUBG: NEW STATE ile mobil battle royale oyunlarına yeni bir standart getiren, etkileyici bir deneyim için çabaladık. Gelecek güncellemelerimizde oyunun stabilitesini, optimizasyonunu ve oyun deneyimini geliştirirken yeni, eğlenceli özellikler oluşturmak için çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Krafton, oyunun çıkışını kutlamak için “Arkadaşlarla Oyna” etkinliği de düzenliyor. 15 Kasım – 21 Kasım tarihleri arasında her gün oyuna giriş yapan ve “Arkadaşlarla Oyna” etkinliğine katılan oyuncular, #NewStateStyle oyun içi ifadesini ve oyuncuları oyun içi mağazadan eşya takası yapmak için kullanabilecekleri Tavuk Madalyası sahibi olacak. Bunun yanında kampanya döneminde oyun içi ifade “Got#NewStateStyle” kullanılarak bir dans yarışması düzenlenecek. Bu yarışma ile birlikte oyunsevelere özel ödüller kazanma fırsatın sunulacak.

İlginizi Çekebilir:

Dynabook Satellite Pro Laptop Serisi Genişliyor

Call of Duty: Mobile 10. Sezon 18 Kasım Tarihinde Başlıyor

WhatsApp Gizlilik Ayarları için Kişiselleştirme Özelliği Geliyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz