Akıllı telefon dünyasında son zamanların popüler tasarımı olan katlanabilir telefonlar konusundaki çalışmaların ardı arkası kesilmiyor. Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Huawei de bu konuda önemli çalışmaları olan isimler arasında. Şirket, son olarak Mate X3 ile bu konuya oldukça yeni bir soluk kazandırmayı amaçlıyor.

Merkezi Çin’de bulunan ve çok uluslu şirket olan Huawei, özellikle akıllı telefon teknolojisinin sürükleyici isimlerinden birisi. Şirket, bugüne kadar çeşitli modellerle kullanıcıların akıllı telefon deneyimini iyileştirirken şimdi de katlanabilir akıllı telefon dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor. İşte Huawei’nin katlanabilir akıllı telefonu Mate X3 hakkında bazı detaylar ve merak edilenler!

Huawei Mate X3’le Çıkış Yakaladı

Akıllı telefon teknolojileri konusunda son dönemin en popüler konularından birisi olan katlanabilir cihazlar, her geçen gün yeni tasarımlar ve modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu konuda son derece önemli çalışmalara imza atan şirketlerden birisi de elbette Huawei. Özellikle ABD’nin kısıtlayıcı politikalarından sonra yeniden kendisini toparlamak isteyen Huawei, Mate X3 ile büyük bir çıkış yakalıyor. Çin’de en çok satılan telefonlar arasında yer alana Mate X3, mart ayında ülkemizde tanıtıldıktan sonra bu ayın başında da ülkemizde satışa sunuldu. Ülkemizdeki kullanıcılarla bu ay buluşan Huawei Mate X3 hakkında, Huawei Tüketici İş Grubunun Baş Teknik Sorumlusu Bruce Lee, cihazın Çin’de en çok satılan telefon olduğunu söyledi. Hatta Lee, çıktığı pazarlarda da en çok tercih edilen katlanabilir model olduğunu vurguladı.

Huawei Mate X3’ün Teknik Özellikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz