Netflix Malcolm & Marie Fragmanı

Netflix, son dönemlerde ‘Euphoria’ ile popülaritesini önemli oranda artıran Zendaya’nın ana karakterine hayat verdiği ‘Malcolm & Marie’ filmi için yeni bir tanıtım fragmanı paylaştı. Sam Levinson imzalı filmin, 5 Şubat’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi. 

Dijital yayın devi Netflix, başrolünde son dönemlerde ‘Euphoria’ dizisi ile popülaritesini önemli oranda artıran Zendaya’nın olduğuMalcolm & Marie’ filmi için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Sam Levinson imzalı filmin, 5 Şubat’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi. Görüntü yönetmeni Marcell Rév ile çalışarak son derece özgün bir filme imza attığı belirtilen Levinson’ın, ‘Malcolm & Marie’ ile Hollywood’un unutulmaz aşk filmlerine saygı duruşunda bulunduğu dile getirildi. Levinson ayrıca, film üzerinden sinemanın geleceğine dair inancını samimi bir şekilde ifade ettiğine de işaret etti. 

Diğer yandan; filmin başrolünü Zendaya, John David Washington ile birlikte paylaşıyor. Sam Levinson’ın yönetmen ve senarist koltuğunda oturduğu yapımda; Zendaya ‘Marie’ karakterine, John David Washington ise ‘Malcolm’ karakterine hayat veriyor. İkili, aynı zamanda filmin yapımcı kadrosunda da yer alıyor. Kadroda; Zendaya ve Washington yanında, Kevin TurenAshley Levinson ve Sam Levinson da bulunuyor.  

‘Malcolm & Marie’ Filminin Konusu

Malcolm Marie Konusu

‘Malcolm & Marie’ filminin konusu, acıklı bir romantik dram etrafında gelişiyor. Filmde; Washington tarafından canlandırılan bir yönetmen ve onun Zendaya tarafından canlandırılan kız arkadaşı, bir filmin gala kutlamasından eve dönüyor. Yönetmen, filmin eleştirmenlerin beğenisini kazanacağından ve finansal başarıyı çabucak yakalayacağından emin görünüyor. Ancak gecenin devamında ilişkileriyle ilgili gerçekler, aniden su yüzüne çıkıyor ve ikili arasındaki sevginin gücü, sınanmaya başlıyor.    

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix, ‘50M2’ İsimli Yeni Türk Orijinal Dizisi İçin Tanıtım Fragmanı Yayınladı!

Netflix Türkiye, 2021 Yılı İçin Ocak Ayı Takvimini Açıkladı 

Satranç Dünyasında Netflix Etkisi: The Queen’s Gambit, Dünya Genelinde Satranca Yönelik İlgiyi Artırdı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz