KIA Online Bayi
Okuma Süresi
2 dakika

Kısa bir süre önce Görüntülü Görüşme hizmetini de kullanıma sunan KIA, Online Bayi hizmetini bünyesine eklediğini duyurdu. Aktarılan detaylara göre; KIA araç sahibi olmak isteyen müşteriler, “kia.com.tr” üzerinden ‘Online Bayi’ hizmeti aracılığıyla Türkiye genelindeki KIA yetkili satış noktalarından herhangi biriyle görüntülü görüşerek birkaç adımda araç satışı için gerekli işlemleri başlatabiliyor. 

Dünya geneline hızla yayılan COVID-19 salgını sebebiyle yapılan sıkı karantina ve sosyal izolasyon çalışmaları, birçok markanın dijitalleşme süreçlerini hızlandırmasına neden oluyor. Bu kapsamda; kısa bir süre önce ‘Görüntülü Görüşme’ servisini kullanıma sunan Güney Koreli otomobil devi KIA, bu hizmetin devamı niteliğinde olan ‘Online Bayi’ hizmetini de bünyesine eklediğini duyurdu. Hizmetin, salgın sürecinde yeni bir otomobil veya hafif ticari araç satın almak isteyen kullanıcıların hayatını kolaylaştıracağı ifade edildi.  

Aktarılan detaylara göre; ‘Online Bayi’ uygulamasıyla şirket, KIA marka araç sahibi olmak isteyenlere diledikleri KIA bayisini artık akıllı telefonlarından ya da bilgisayarları üzerinden ziyaret etme ve istediği araçla ilgili işlemlerini online olarak başlatma imkanı sağlıyor. Müşteriler, “kia.com.tr üzerinden Türkiye genelindeki KIA yetkili satış noktalarından herhangi biriyle görüntülü görüşerek birkaç adımda istediği araç için işlemlerini başlatabiliyor.  

KIA yetkili satıcısından tercih ettiği model hakkında detaylı bilgiye ulaşabilen ziyaretçiler ayrıca, beğendiği aracın fiyat görüşmesini de online olarak gerçekleştirebiliyor. Sipariş formu da yine online bir şekilde doldurulabiliyor. Tüketicinin beğendiği araç, tüm hijyen önlemlerine dikkat edilerek KIA yetkili satış görevlisi tarafından müşterinin dilediği noktada sipariş formuna imzası alınarak teslim ediliyor. 

KIA, 3 ay ertelemeli ödeme kampanyası Temmuz ayında da devam ediyor

KIA 3 Ay Ertelemeli Ödeme

Güney Koreli teknoloji devi, ‘Online Bayi’ hizmetiyle dijital süreçlerine hız kazandırdığına işaret ediyor. Marka ayrıca, müşteri ihtiyaçlarını analiz ettiğinin ve buna yönelik çalışmalarını sürdürdüğünün de altını çiziyor. Bununla birlikte KIA, araç sahibi olmak isteyenler için başlattığı 3 ay ertelemeli ödeme fırsatı sunan kampanyasına Temmuz ayında da devam ediyor. Şirketin sevilen modellerinin yer aldığı kampanya çerçevesinde; yeni bir araç sahibi olmak isteyenler, 3 ay sonra ödeme şansından yararlanabiliyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Kia’dan Elektrikli Otomobil Şarj Süresi Atağı: 20 Dakikadan Kısa Sürecek

NISSAN, Sanal Showroom ile Modellerini Online’a Taşıdı

Nissan Türkiye Mobil Uygulaması Kullanıma Açıldı! 

Nissan Logosu, 20 Yıl Sonra Değişti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz