Nissan Türkiye Uygulaması
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Nissan Türkiye mobil uygulaması, Japonya merkezli otomobil devi Nissan tarafından kullanıma açıldı. Aktarılan detaylara göre kullanıcılar; uygulama üzerinden servis randevusu alabiliyor, servis geçmişini görüntüleyebiliyor, bayi konumu bulabiliyor, yol yardım hizmeti edinebiliyor ya da “Park Yerim” özelliği ile aracın konumunu işaretleyebiliyor. 

Dünya geneline hızla yayılan COVID-19 salgını, pek çok teknoloji devini dijital süreçlere adapte olmaya zorluyor. Japon otomobil devi Nissan da hizmetleri için dijital alternatifler sunan şirketler arasına katıldı. Aktarılan detaylara göre; Nissan Türkiye mobil uygulaması, şirket tarafından kullanıma açıldı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada Nissan’ın; devreye aldığı mobil uygulama ile kullanıcılarına, her bilgiye kolay erişim imkanı sunduğu ifade edildi. Şirketin, tüm hizmetlerini teknolojik gelişmelere entegre ederek müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı hedeflediğinin de altı çizildi.  

Paylaşılan diğer detaylara göre, Nissan Türkiye mobil uygulamasında; “Servis Randevusu Alma”, “Servis Geçmişini Görüntüleme”, “Bayi Konumu Bulma ve Görüntüleme” ve “Nissan Yol Yardım Hizmeti” ile doğrudan iletişime geçme gibi pek çok menü yer alıyor. Kullanıcılar, bu menüler üzerinden ihtiyaç duydukları işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bununla birlikte; “Park Yerim” özelliği ile aracının konumunu işaretleyebilen NISSAN kullanıcıları, “Araca Ait Belgeleri Yükleme” seçeneğiyle sigorta yenileme süresi gibi önemli bilgilerini de uygulama içerisinde saklayabiliyor.  

Nissan Türkiye mobil uygulaması, iOS ve Android işletim sistemli tüm cihazlara indirilebiliyor

Nissan Türkiye Mobil Uygulaması

Ayrıca; arıza ışığı lavuzu, yetkili servis ağı, kullanım kılavuzları, eyakın benzin istasyonu bilgileri ve çağrı merkezine her zaman erişime olanak sağlayan uygulama; HaberlerTeklifler ve Kampanyalar menüleri ile de müşterilere merak ettikleri konularla ilgili doğrudan bilgi sahibi olabilme imkanı sunuyor. Şirket; Nissan Türkiye mobil uygulaması nınAndroid işletim sistemine sahip cihazlarda Google Play Store ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda da App Store üzerinden “NISSANTürkiye” yazarak ücretsiz bir biçimde indirilebildiğini ifade ediyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Nissan, yeni logo için tasarım tescili başvurusunda bulundu!

Nissan, Nissan Switch isminde yeni bir abonelik sistemi başlatıyor

NISSAN, 100% elektrikli SUV otomobilini ve yeni teknolojilerini CES 2020’de tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz